+  Roxfort RPG
|-+  Általános
| |-+  Három Seprű :: Társalgó
| | |-+  Játékkuckó
| | | |-+  Egyszer volt hol nem volt...
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] 2 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Egyszer volt hol nem volt...  (Megtekintve 2308 alkalommal)

Mrs. Norris
Maffiavezér

,, a T E J hatalom ,,

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2008. 11. 29. - 20:11:02 »
+1

Mrs Norris előtörténete...

... vagyis az a topik, ahová mindenkinek muszáj írni! Folytasd az elkezdett történetet a saját fantáziád szerint, és a végén kiderül, vajon ki is ez a macsek valójában!

Név: Kitty Norris (de inkább csak Mrs Norris)
Kor: sok Men?
Élet: az 5.
Bunda színe: barnásvörösesrózsaszínescitromsárgáskékeslila
Szemszín: piros

Titkok:
× szerelmes Fricsbe
× imádja a mugli macska kaját
× egyszer született egy kismacskája, amit gonosz módon elhagyott

Varázslói ismeretek: -

A Múlt:

Megszülettem. Rettenetes, esős éjszaka volt, mint itt mindenkinek a születésekor. De senkién nem volt olyan nagy vihar, se péntek 13, mint az én születésemkor. Igaz, anyám (nyugodjék békében) velem együtt három apró kandúrt is világra hozott, de mivel ez az ÉN TÖRTÉNETEM, ezért ez senkit nem érdekel...  ( by Draco)

...  Épphogy kinyíltak a picinyke vörös szemeim, Anyám azonnal látta, hogy valami nincs rendjén velem. A testvéreimnek barna szemük volt. Különlegesnek éreztem magam, éppen azért nem is foglalkoztam a három fivéremmel. Apám kedvenc kislánya lettem -legalábbis azt mondta, bár az a hírek járt, hogy a szomszéd macskával is alaposan összeismerkedett. Többször volt a családban emiatt "veszekedés" és a gazdink nem bírta sokáig cérnával, ezért úgy döntött, hogy elküldi a szüleimet a háztól... (by Hermione)

Naplózva

Blaise Dragonheart
Eltávozott karakter

« Válasz #1 Dátum: 2008. 11. 30. - 11:26:43 »
0

... A kicsiny családunk így az utcára került. Mint mindig most is esett az eső, fújt a szél és a távolból könnyfakasztó hegedűszó hallatszott. Egyik napról a másikra éltünk, nem volt állandó otthonunk. Néha egy szemetes, egy kartondoboz, vagy egy elhagyatott rókalyukban húztuk meg magunk. Szemeten és maradékon éltünk. Nagyon nehéz időknek néztünk elébe. Egy estén, az Apám vacsorának való után indult, de nem jutott messzire. Az úton akart átkelni, de egy gépjármű útjába került. Sokáig vártunk rá, hátha felbukkan valamelyik pillanatban. De hiába. ...
Naplózva

Sean Blaine
Öröktag

6. évfolyam

« Válasz #2 Dátum: 2008. 12. 09. - 16:21:40 »
0

?egy hatalmas teherautó hajtott keresztül rajta, ráadásként az utánfutó kerekei sem kímélték szegényt. Nem állt meg a szörny, csak búgva robogott tovább az éjszakába, mintha mi sem történt volna. Vártunk, és vártunk, de Apu nem érkezett. Édesanyám, akinek már születésem óta nem voltam a kedvence kirívó szemem miatt, magába zuhant. Alig került terítékre valami, nem járt el élelmet kutatni, így a testvéreim, és jómagam is egyre kevesebb tejhez jutottunk. Ahogyan telt az idő, egyre gyengébb lett, és elkapott valami nyavalyát is. Egy esős őszi reggelen távozott el utolsó élete is, egyedül maratunk?három kandúr, és ÉN?
Naplózva

James Wolf
Eltávozott karakter

• a farkas •

« Válasz #3 Dátum: 2009. 01. 25. - 18:18:31 »
+2

? akkor végképp elkeseredtem, hisz nem tudtam volna elképzelni az életem édesanyám nélkül. Ám hamar rá kellett jönnöm, hogy jóformán semmi sem változott, ugyanúgy az utcán éltünk és nem volt más táplálékunk a szeméten és a megtalált maradékon kívül. Sokáig éltünk ily keserves életet, míg egyszer csak eljött a megváltás napja, legalábbis számomra. Azon a napon láttam utoljára fivéreimet. Késő délután volt amikor testvéreimmel az egyik étterem mögötti sikátorban ettünk maradékot, amikor is egy korosodó férfi odajött hozzánk, felemelt, karjaiba vett, majd elindult velem ki a szűk utcából. Akkor ismertem meg Argus Fricset aki?
Naplózva

Audrey V. Turner
Eltávozott karakter

in love with a BLUDGER

« Válasz #4 Dátum: 2009. 01. 25. - 18:46:08 »
+1

?., miután ráeresztettem hólyagom teljes tartalmát, beledobott az első kukába. De mondanom sem kell, nem nehezteltem rá. Ki akart volna vele maradni? Büdös volt, randa és öreg. Na jó korosodó (de ez épp elég).. Akkor még nem tudhattam, hogy a sors egy nap újra összehoz majd minket. Ahogy ott hevertem a kukában, a makaróni maradék és a halom, koszos pelenka között (amiről egyébként nem tudtam, hogy micsoda, de az első belenyalintások után megállapítottam, hogy biztosan nem étel), rájöttem, hogy ez a legjobb, ami történhetett velem. A sok kolonc testvéremmel már nem nekem kellett foglalkoznom, és mivel nem önként váltam el tőlük, a lelkiismeretem sem gyötört. Egyedül voltam, és úgy éreztem csak rám vár a világ. Négy mancsomra nehezedtem, és nagy nehezen kikapartam magamat a kukából. De már a földet érésem sem volt zökkenőmentes, ugyanis..
Naplózva

Joshua Reynolds
Eltávozott karakter

VII. ♣Kényszer-halálfaló♣

« Válasz #5 Dátum: 2009. 01. 25. - 19:16:06 »
0

... egy meglehetősen éles tárgyon landoltam, ami leginkább egy felnyitott konzervdobozra hasonlított. A lényeg az, hogy sikeresen felhasította puha tappancsom, higgyétek el nagyon fájt. És még a konzerv is teljesen üres volt. Egy ideig csak nyalogattam friss sebeimet, majd felhúzott lábbal továbbsántikáltam, egy jobb, szebb élet reményében. Ez azonban, mondanom sem kell nem jött el, sőt a sebem is egyre csúnyább lett, nemhogy begyógyult volna. Nehezemre esett a mozgás, a huzamos időn át tartó éhezésem következtében szervezetem legyengült. Már az is eszembe jutott, hogy talán jobban jártam volna ha a vénemberrel tartok. A dolgok odáig fajultak, hogy egy meglehetősen rossz környéken összeestem és...
Naplózva

by Noah *-*

Izabel Bishop
Griffendél Godrik Akadémia

★ HARDCØRE GRYFFINDØR ★

« Válasz #6 Dátum: 2009. 01. 26. - 18:30:51 »
+1

[...] fogalmam sincs, hány nappal később tértem ismét magamhoz. Először azt hittem, kimúltam, hiszen az utolsó emlékem egy sötét sikátor volt, no meg a fájó tappancsom. Ám most, ahogy megnyalintottam volna a mancsomat, meglepve vettem észre, hogy a csúnyán elfertőződött seb gyógyulásnak indult. Csodának véltem volna, ha nem toppan mellém kecsesen a legelragadóbb kandúr, akit valaha láttam. Rögtön tudtam, hogy ő mentette meg hitvány kis életemet, ám nem csak a hála éreztette velem azt, ami akkor a hatalmába kerített. Charles* - mint ahogy később megtudtam becses nevét -, a harcedzett, rőt kacor a helyi kopó macskája volt, míg az a szívtelen ki nem hajította az otthonából. Így lett ő a sikátorok ura, a magamfajta bajbajutott hölgyek megmentője, valamint az én hősöm. Eladtam a lelkemet az ördögnek, amikor [...]

*Chuck?!
Naplózva

ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ
aww, c'mon... what's the worst that could happen?
ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ

Mrs. Norris
Maffiavezér

,, a T E J hatalom ,,

« Válasz #7 Dátum: 2010. 07. 13. - 20:13:35 »
+1

Hö? Meglep?dött Sír

*nézi a hónapok óta kihalt topikot*

Sosem ér véget a történetem?
Sír
Naplózva

Sky Andles
Eltávozott karakter

« Válasz #8 Dátum: 2010. 07. 16. - 20:48:42 »
0

[...] összeálltam ezzel a négy mancson járó bundakesztyűvel (később megtudtam, hogy tényleg így végezte). Reméltem, hogy ő majd megmutatja az utat egy szebb élet felé, ám ahogy teltek a napok, utólért a nyughatatlan énem. Egy isteni napsütéssel és halrudacskákkal teli reggelen, miközben jobb mancsomat nyalogattam hevesen, befészkelte magát egy érdes kérdés a buksimba: van-e élet a sikátoron túl?! Tisztálkodásom végeztével úgy gondoltam, ideje lenne felfedezni a nagy szürke izén túl elterülő kukák tartalmát. A zakatoló fémdobozok ötszáz macskaerővel száguldottak, s elnyelték azokat a fehér színű csíkokat. Mikor elindultam, úgy éreztem magam, mintha macskaarisztokrata lennék, ám hamar két teljes életem pergett le szemem előtt, mire végre átértem a túloldalra. Aztán ezen a szépnek induló napon történt meg életem fénypontja, mikor megláttam [...]
Naplózva

Hannah Whitney
Eltávozott karakter

*4* sMiLeY bAmBiNa - Emily hugicája <3

« Válasz #9 Dátum: 2010. 07. 26. - 23:51:10 »
0

...egy halovány fénycsíkot az eddigi sötét otthonomból kivezető út végén. Rohantam felé, sebesen vágtattam pihe-puha tappancsaimon, de amint megérkeztem, újabb csalódás ért. A fényforrás nem volt más, mint egy ócska bekapcsolva maradt zseblámpa, a sikátoron túl pedig tudjátok mi volt? Még egy sikátor! Ez aztán a hekk... akarom mondani 'pech', mi? (Elnézést a halas hasonlatért, igen megéheztem hosszú történetem mesélése közben.) Ám én nem adtam fel, tovább bandukoltam, és tovább, és tovább és még annál is tovább (az Óperenciás-tengernél sajnos vissza kellett fordulnom, mert a macskák utálják a vizet) míg végül megérkeztem oda, ahová macska még nem tette be a lábát... Valahogy egy konzervgyárba keveredtem! El tudjátok ezt hinni? Ennyi éhezés után! Szóval virgoncan szökdécseltem be az épületbe, s mikor senki sem látott, minden falatot végigkóstoltam, melyhez hozzáfértem... Ekkor azonban valaki mögém lopózott, két kezével benyúlt mellső végtagjaim alá (micsoda perverz - gondoltam) majd megfordított. Na találjátok ki, ki volt az...
Naplózva

Hermione J. Granger
Öröktag

?Hetedéves? szökevény; DS alapítótag

« Válasz #10 Dátum: 2011. 06. 16. - 20:31:08 »
0

... A biztonságiőr! Kiderült, hogy valami mugli ketyerén ő látta, amint beosonok, és azonnal a nyomomba eredt. A viselkedése kissé félreérthető volt. Máig nem felejtem el azt a percet...
- Nyaaaaaaa cuki cicuka, most eljön szépen a bácsivaaaaaal. Jó lesz? - mondta nekem gügyögve, mintha valami kismacska lennék. Pedig már igaző nővé értem ekkorra. Ekkor fogalmazódott meg bennem a gondolat: Kitty, csak viselkedj jól, és egy istennő lehetsz rövid időn belül. A mancsaim köré fogom csavarni ezt a félnótás hüly... akarommondani ... embert.
Amint hazaindult az esti műszakja után, gondosan elrejtett a kabátjába, és ketten nyargaltunk kifelé a hatalmas épületből. Macska létemre igencsak jó szaglással áldott meg Merlin, így elég kellemetlen volt, míg az ideiglenes gazdám kabátja alatt szorongtam. Iszonyatos szag volt az, ne akarjátok megtudni. Azóta úgy érzem, hogy tökéletes szaglásom tompult. Máig nem felejtem el ezt a kínszenvedést, amit ezalatt az út alatt átéltem.
Amikor megérkeztünk a házába, letett a nappalijába, és én leheveredtem a pihe-puha kanapéra. Hirtelen egy ismerős arcot pillantottam meg a nyitott ablaknál. Charles volt az.
Csak annyit mondott, hogy...
Naplózva

Draco Malfoy r.
Eltávozott karakter

hetedév / prefektus, iskolaelső

« Válasz #11 Dátum: 2011. 06. 16. - 20:58:35 »
0

[...]
- Csakhogy végre megtaláltalak! - nyávogott rám. Borzasztóan megrémültem, hátrálni kezdtem, azt hittem, valami rosszat tettem ellene, ő pedig csak közeledett és közeledett, mint egy tigris, igazi ragadozó... És akkor...
Elkapott, és addig csókolt, amíg ki nem fulladtam a szuszból! Azt hiszitek, hogy a macskák nem értenek az ilyen romantikához, pedig de, nagyon is!
- Ó Charles! - sóhajtottam aléltan.
- Nevezz csak Chuck-nak, cicamicám.
- Ó, Chuck! Tudod, nekem te vagy az első kandúr, aki...
[...]
Naplózva

Hermione J. Granger
Öröktag

?Hetedéves? szökevény; DS alapítótag

« Válasz #12 Dátum: 2011. 06. 17. - 16:06:51 »
0

... aki... igazán megdobogtatta a szívem. - nyávogtam oda gyengéden a fülébe. Ekkor tudatosult bennem, hogy voltaképp szerelmet vallottam neki, pedig még csak nem is ismertem annyira, hogy bármi ilyet mondjak neki. Talán elhamarkodott volt, amit mondtam.
Ő nem válaszolt. Engedett gyengéden szorító ölelésén, majd mellém heveredett. Komoly tekintetét rám szegezte, és beszélni kezdett. Hangjában komolyságot éreztem. Tudtam, hogy más vizekre evezünk.
- Kitty, el kell mondanom valamit... - kezdte Chuck, majd elkapta a tekintetét, és hátat fordított nekem. Nem akarta talán, hogy lássam az arcát, miközben színt vall. Nem tudom. Egy biztos volt: a bajusza meg-megremegett a félelemtől, s tudtam, hogy semmi jóra nem számíthatok. - Kitty, én...
Naplózva

Sean Blaine
Öröktag

6. évfolyam

« Válasz #13 Dátum: 2011. 06. 17. - 18:39:25 »
0

- ... mele....
Nem tudta befejezni a mondatot, meleg vért éreztem az arcomon. Először nem tudatosult bennem, de aztán észrevettem a biztonságis emberféleséget, egy hatalmas fejszével a kezében. Véres volt, az él, a keze, a ruházata. Kajánul vigyorogva indult meg az irányomba, én pedig dermedten álltam, és nem tudtam, mi történik velem.

Ahogyan közeledett, eszméltem fel csak, és elöntött a düh, a harag, a félelem vegyes érzése... úgy döntöttem, hogy...
Naplózva

Ruby Wakefield
Eltávozott karakter

[MÁSODéves mandragórás] [a Rend GYÓGYÍTÓJA]

« Válasz #14 Dátum: 2011. 06. 17. - 21:36:41 »
0

...nincs mit veszítenem, hiszen szerelmem és egyetlen megmentőm, az én hős kandúrom, Chuck immár holtan, kettészelve hevert a véres padlón.
Nekitámadtam az embernek, akiről eddig azt hittem, kedves. Nagyon nagyot tévedtem!
Szétkarmoltam az arcát, a karját, és nem hagytam magam, próbált lerázni magáról, de én csak fújtam és haraptam és karmoltam, míg végül az ember elvesztette az egyensúlyát, hanyatt esett és a nyaka olyan furcsa szögben állt.
Odébb gurultam, és továbbra is égnek meredő szőrszálakkal bámultam rá, remegtem a félelemtől és a dühtől.

Nem tudom, mennyi ideig kuporoghattam ott sokkos állapotban. A következő emlékem az, hogy...
Naplózva

A FÉNY MINDIG SÖTÉTBŐL FOGAN.
Oldalak: [1] 2 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: