+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Előtörténetek
| | |-+  Futottak még
| | | |-+  Abigail Wolf
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Abigail Wolf  (Megtekintve 1829 alkalommal)

Abigail Wolf
Eltávozott karakter
*****


VII.

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2008. 11. 27. - 15:14:23 »
0

ABIGAIL WOLF


          alapok

jelszó || ,,Menekül, mint Piton ha samponnal kergetik!?
teljes név || Abigail Wolf
becenév || Abby
nem || nő
születési hely, idő || London; 1981. május 17.
kor || 16
faj || ember
vér || fél
évfolyam || 5. évfolyam


          a múlt

|| Egy összefoglaló napló életemről? ||

Egy derűs, májusi napon születtem a Szent Mungó Varázsnyavalya és Ragálykúráló Ispotályban. Szüleim is ebben az épületben dolgoztak, mindketten gyógyítók voltak.
Apám, Thomas Wolf aranyvérű varázsló volt.
Anyám, Arya Eldor mugliként élte életét.
Mikor világra jöttem, azt se tudtam, hogy mi mi, s kik azok az emberek, akik körülálltak engem. Később rájöttem, hogy a szüleimet tisztelhetem bennük. Édesanyám egy pólyába csomagolt ?valamit? tartott a karjai közt, eltalálni nem tudtam, hogy mi lehet az a dolog. Mikor már agyammal felfogtam az Élet dolgait, rájöttem, hogy az a kis csomag, a bátyám, James.

Csecsemőkoromból semmi érdekes részletre nem emlékszem, esetleg arra, hogy sokszor köptem kedves bátyámra, az egyáltalán nem finom bébiétel összetevőit.

Gyermekkoromban már több érdekesség történt velem. Vagyis inkább velünk. Szüleink nem egyszer lefüleltek minket testvéremmel, ahogyan a szomszéd macskáját kínoztuk. Ilyenkor elég sok szidást kaptunk, de nekünk ez nem ártott, sőőőt?
A mágia jelei egy teadélutánon mutatkoztak meg, amikor a nagynéném teáját sörré változtattam. (Ez utalt a későbbi sör-szeretetemre is!)
A szüleim ennek nagyon megörültek, de a nagynéném kevésbé, bár a férje annál inkább.
11 évesen persze én is megkaptam a nevemre címzett sárgás színű pergament, amelyben a ?felvételt nyert a Roxfortba? szöveg állt.

Elsőévesen még kevés barátom volt, egyedül a bátyám nézett rám olykor-olykor. A tanulás már akkor se tartozott kedvenceim közé, de ettől függetlenül jó tanuló voltam.
Másodévesen új barátokra tettem szert, köztük Gwendolyn de Crasso-ra, James évfolyamtársára, s néhány osztálytársammal is nagyon jóba lettem. Ebben az évben bekerültem a házam kviddics-csapatába is.
Harmadikosként az osztály különcévé váltam, ekkor mutattam ki igazán a valódi arcomat. Fekete ruházatommal sokkoltam a tanárokat, s eleinte barátaimat is. De ők aztán hamar megszokták az új stílusomat. Sokan ekkor utáltak meg mert nem értették, hogy miért csinálom ezt. Azt hitték hogy csak ,,feltünősködni? akarok. A tanáraim sokáig pikkeltek rám, bár néhányan már elfogadtk az énemet.
Kevés barátom maradt, amit nem is bánok, mert legalább megtudtam azt, hogy kikre is számíthatok igazán.


Egy év elteltével tragikus hír ért. Szüleim egy bombarobbanás miatt életüket vesztették?
Egy ideig a könyvekhez se nyúltam, csak magányosan bóklásztam a suli falai között, de végül a haverjaim kihúztak a kezdődő depressziómból.
Végül eljutottam az ötödik évfolyamba is. Itt tartok most?
 
Talán pár év múlva, újból összefoglalom életem eseményeit? 


          jellem

Első pillantásra Abigail egy nem hétköznapi figura. Öltözködésében a sötét színek, legfőképp a fekete dominál; s mindehhez feltűnő smink párosul.
A kívűlről keménynek látszó lány, belülről egy kedves, barátságos személyiség.
Igaz, sokak feltűnő lázadónak tartják, ez az ?előítélet? részben igaz is! Lázad a kötöttségek és a neki nem tetsző dolgok ellen.
Valójában, csak a barátai tudják, hogy milyen is Abigail igazán. Legjobban James évfolyamtársával, a hatodikos Gwendolyn de Crassoval jön ki, bár természetük nem igazán egyezik meg.

          apróságok

mindig ||
× tetoválások
× kviddics
× olvasás
× rock!!
× James

soha ||
× jóslástan
× tanulás
× dementorok
× méhek
× James

dementorok || Egy nap, amikor 40 méterről lezuhantam a seprűmről, egy repülés óra alatt.
mumus || méhek
titkok ||
× A 2 éves kishúgom, aki meghalt.
× Szeretem a muglifootballt.
× Egyetlenegy színes ruhadarabja van.
rossz szokás ||
× agresszivitás
× dobolás


          a család

apa || Thomas Wolf; 45 éves (halott); aranyvér
anya ||  Arya Eldor (később: Arya Wolf); 42 éves (halott); sárvér
testvérek ||  James Wolf; 17 éves; félvér
családi állapot || egyedülálló
állatok || Alwine, patkány


          külsőségek

magasság || 160 cm
tömeg || 50 kg
rassz || európai
szemszín || zöld
hajszín || Vörös néhol narancssárga beütéssel
különleges ismertetőjel || Pókháló mintájú tetoválás a nyakán.
kinézet || Fekete ruházat, fekete haj, feltűnő smink. Ezen szavak jellemzik leginkább Abigailt. Kinézete néha elrettentő, és a tanárok ezt nem díjazzák.
egészségi állapot || makkegészséges


          a tudás

varázslói ismeretek || Az öt év tananyaga, ezen kívűl olvasott mágiakönyvekből tanultak. Kedvenc tantárgyai: sötét varázslatok kivédése, átváltoztatástan. RBF-je még nincs, idén teszi le.
mugli képzettségek || dobolás, focizás
pálca típusa || 13 hüvelyk; sárkányszívizom húr, bükkfából
különlegesség || -


          szerepjáték-példa

Egy gyönyörűnek kezdődő napon, a nap fényesen sütött. Az új énem ballagott az iskola folyosóján. Senki nem járt se előttem, se utánam, teljesen üres volt a helység.
Elértem az osztályterembe, ahol a bájitaltan óra folyt. Épp Piton magyarázott, majd mikor átléptem a küszöböt, mindenki felnézett.
-Jó napot professzor úr. Elnézést a késésért.-néztem bocsánatkérően a profra, majd a helyemre sétáltam.
Leültem, de tudtam, hogy mindenki engem néz. Ekkor kezdődött el az igazi, lázadós korszakom.
Ha valaki bement Hisztis Myrtle mosdójába, láthatta a világosbarnás hajamból levágott tincseket.
Új hajjal, új öltözékkel álltam az osztály előtt. A tátva maradt szájak, a kínos csönd, jelnek tűnt. Mintha valami furcsa történt volna.... Nevezhetjük tehát egy furcsa dolognak az átváltozásomat. Fekete, rövidebb haj, fekete szerkó, feltűnő smink... Talán leginkább Piton lepődött meg rajtam, ahogy beléptem a terembe. A többiek pár perccel a reagálásuk után, már nevetve csacsogtak, de a professzor  még mindig nem tudta levenni rólam a szemét. Magamban nevettem, sőt! Fetrengtem a röhögéstől. Élveztem, hogy úgy néz rám, mint valami különös lényre. Ekkor lettem a suli különce...
 

egyéb

Legjobb barátnője: Gwennie ?
Naplózva

Mrs. Norris
Maffiavezér
***


,, a T E J hatalom ,,

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2008. 11. 27. - 17:07:33 »
0

Hááát, én ezt most elfogadom, de ígérd meg, hogy szépen és ügyesen fogsz játszani és hanyagolod a jövőben a tőmondatokat Mosolyog

HUGRABUG!
mert igazából Abby egy kedves és barátságos személyiség.


alias Draco Malfoy s. k. Men?
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2018. 02. 16. - 18:10:29
Az oldal 0.082 másodperc alatt készült el 29 lekéréssel.