+  Roxfort RPG
|-+  Ősi tekercsek
| |-+  Hasznos információk
| | |-+  Archivumok
| | | |-+  Archivum 2001/2002
| | | | |-+  Hogy kerültetek ide?
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Hogy kerültetek ide?  (Megtekintve 13325 alkalommal)

sol
Vendég

« Dátum: 2014. 06. 20. - 14:38:11 »




Oszd meg velünk, hol bukkantál az oldalunkra, hogy mi is tapasztalatot meríthessünk a tapasztalatokból!
Láttál egy facebook hirdetést? Esetleg valaki ajánlotta?
Naplózva

Ted H. Flanagan
Eltávozott karakter
*****


Griffendél # Hetedév #

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2014. 06. 20. - 15:31:31 »

Jómagam Satine/Miyuu unszolására csatlakoztam, immár több mint egy éve. Sokáig nyúzott, és célozgatott a Roxfortra, aztán csak beadtam a derekam, és lám azóta is itt vagyok. Mosolyog Megtetszett az itteni játék, és itt ragadtam. ^^
Naplózva

„ In the dark,
I can feel you in my sleep,
In your arms I feel you breathe into me;
Forever hold this heart that I will give to You,
Forever I will live for You!”

Noxia Darkstorm
Eltávozott karakter
*****


M4 hallgató

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2017. 07. 15. - 10:49:10 »

Hááát... mostanság a szerepjátékos életem nagyon elunt lett, és frissítésre volt szükségem. Kicsit körülnéztem, hátha találok egy frpg jellegű fórumot. Aztán eszembe jutott, hogy HP után is néznem kell egy kicsit, hátha még létezik ilyen jellegű szerepjátékozás. Utoljára 2012-ben voltam egy nagyon rövid életű roxfortos szepifórumon, de az nagyon... meh... szóval túl nyugis volt, az ottani vezetőség csak napfényt és kacagást akart, semmi olyan nagy kalandot, mint Voldemort után felbukkanó újabb gonosz személyek elleni harcot. Megköszöntem, hogy részt vettem benne és otthagytam őket. Akkor sajnos nem találtam más aktív fórumot. Úgy emlékszem, itt is voltam egyszer, csak itt már senkit se találtam. Már nem emlékszem, de sajnos ez az igazság: akkoriban senki sehol nem volt aktív HPzó.
Na szóval kíváncsi voltam, hogy most 2017-ben van-e aktív fórum. Csak 2 perces guglimba került, mire megtaláltalak titeket és nagyon megörültem nektek, kedves mindenki. Azt már tudom, hogy jó régi frpg fórum ez, mégis úgy látom, mostanra megnépesedett és kialakultak olyan játékélmények és rendszerek, amelyek nagyon elnyerték tetszésemet. Szóval kedves mindenki itt vagyok, a család része is akarok lenni olyan sokáig, amíg lehet. :3
Naplózva


Héloise Gauthier
Eltávozott karakter
*****


hagyjuk inkább

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2017. 08. 09. - 09:38:43 »

Én is egy FRPG-t összegyűjtő oldalon találtam ezt a fórumot.  :3
Naplózva


Emmeline Smethwyck
Eltávozott karakter
*****


VI. ~ Hajtó ~ _@/" Booksnail "\@_

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2017. 08. 11. - 12:33:54 »

Én molyon láttam meg, egy ajánló karcban.
Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2018. 07. 13. - 09:20:24 »

Hogy ezt már milyen sokan kérdeztétek tőlem...
Valójában jó ideje szemeztem már a szerepjátékkal, mint olyannal, de nem regisztráltam be sehova. Így lényegében majd' 30 éves fejjel regisztráltam ide hozzátok... illetve még csak azt sem én tettem meg. Egy nagyon kedves leányzó csinálta meg helyettem - aki a Facebookon lelt a fórumra - és kiadta a parancsot, hogy meg kell írnom az előtörténetet. Érdekelt a dolog, de féltem az elutasítástól. Labilis időszakom volt, viszont izgatott ez a lehetőség, így neki álltam. Végül nem bántam meg és örülök, hogy a közösség tagja lehetek. Lassan minden aktív taggal volt szerencsém megismerkedni a játéktéren és szeretném is ezt a tendenciát folytatni.
Naplózva


Mirabella Harpell
Boszorkány
*****


boszorkány

Elérhető Elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2019. 01. 16. - 10:43:38 »

Sziasztok! Mosolyog

FRPG-zni szerettem volna. A FB-s Harry Potter Hungarynek már jó ideje tagja vagyok, az adta meg az alapötletet, de anno nem HP-s szerepjátékkal játszottam, hanem alter világokra alapulókkal. Úgyhogy egyszerűen beütöttem a keresőbe, hogy fórum alapú szerepjáték, na ott találtam az frpg.hu-t, ahol is a társoldalak közt voltatok. Mondom, már a FB csopiban is emlegették ezt, ránézek. Szóval így. Mosolyog
Naplózva


† Ginevra P. Jadisland
Eltávozott karakter
*****


A firkász

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2019. 04. 30. - 20:24:00 »

♡ Sziasztok!

Nos, én ha jól emlékszem, akkor 2012 nyarán, egyetemista éveimben tévedtem ide először egy kedves csoporttársamnak köszönhetően, aki akkor már itt játszott. Előtte a Thrillion Kincsei oldalon volt alkalmam megismerkedni az frpg rejtelmeivel, de emlékszem, hogy ez az oldal nagyon lenyűgözött...teljesen más kategória volt. Nagyon tetszett az oldal igényes kivitelezése, és az a számos játéklehetőség, amit a felhasználók számára megteremtettek mind az adminok, modik, játékosok. Akkoriban azonban még nem igen tudtam tökéletesen felvenni a ritmust, egy olyan karaktert alkottam, akiben nem volt annyi lehetőség, és az életemben is a munka került fókuszba, így egy kis időre szüneteltettem, nem csak az oldalt, hanem a szerepjátékot is. Aztán 2013-ban visszatértem egy olyan karakterrel, akivel nagyon szívesen játszottam, és a mai napig megvan, majd alkottam még egy számomra kedves karit, ő is aktív még Mosolyog A lendület azonban ismét elfogyott, talán azért, mert nem sikerült igazán a közösség részévé válnom, pedig még HP talin is voltam, amin nagyon jól éreztem magam, de valahogy az életem megint más irányt vett és elkanyarodtam a játéktól.
Majd' két és fél év szünet után tértem vissza az oldalra tavaly novemberben, mert nagyon hiányzott az írás, hiányzott az ihlet, a flow. Először csak a régi karaktereimet élesztettem újjá, aztán megalkottam két újat is, köztük Ginevrát. Nagyon örülök, hogy megtettem, mert sokat ad hozzá a mindennapjaimhoz, hogy írhatok ide *.* Sőt, az utóbbi időben még a munkámban is új lendületre kaptam, részben Ginevrának köszönhetően, végre visszakaptam az ihletet az íráshoz ♡
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 03. 24. - 01:20:02
Az oldal 0.315 másodperc alatt készült el 35 lekéréssel.