+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Előtörténetek
| | |-+  Futottak még
| | | |-+  Theodor Brennan
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Theodor Brennan  (Megtekintve 1832 alkalommal)

Theodor Brennan
Eltávozott karakter
*****

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2009. 06. 09. - 19:53:10 »
0

Theodor Brennan


          alapok

jelszó || "Wingardium Leviooosa, nem Leviosaaaa..."
teljes név || Theodor Maxwell Brennan
becenév || Ted
nem || férfi
születési hely, idő || 1979. 10. 23. Manchester
kor || 17
faj || ember
vér || arany
évfolyam || 6.


          a múlt

Drága ruhák, drága italok, drága dolgok, hm, igen ez kell nekem. Nem voltam mindig ennyire oda az ilyesmiért.
Jó ideig csak szürke egérként éltem, a családom nagyon gazdag a bátyáim, akik a Roxfortba jártak ezt nem is kívánták leplezni, szenvtelenül odadörgölték mindenki orra alá. Mind a ketten mardekáros tanulók voltak. Én undorodtam ettől, nem akartam olyan lenni, mint ők. Azonban ezzel nem tudtam kellőképpen lázadni. Anyámékat nem érdekelte, ők pedig csak cseszegettek érte. Végül aztán úgy döntöttem, hogy jobb, ha beállok a sorba, csakhogy, nem éppen úgy, ahogyan azt mindenki elvárná tőlem.
Szóval, amint azt már említettem én is elkezdtem úgy öltözködni és olyan dolgokat venni és használni, mint ők. A szüleim örültek neki, nem tudták leplezni bárhogy is szerették volna. Amikor pedig, már kezdték elhinni, hogy belőlem is lesz egy tipikus, ők azt hiszem, azt a szót használták, hogy igazi, szóval egy tipikus Brannen leszek. Nem így lett ugyanis az összes lányt akit hoztak nekem, nagyon jó nevű családokból, csupán kihasználtam, engem nem érdekelt az aranyvér annyira, de ezt senkinek sem kellett tudnia.
Mint említettem a lányokat sorra kihasználtam, mondtam már, hogy ennek köszönhetően jóval idősebb lányokkal volt meg nekem elsőre minden. Tizenhárom évesen csókolóztam először az akkor tizenöt éves Lucy Simonssal, nem is rossz mi. Aztán tizenöt és fél évesen voltam először együtt lánnyal, aki tizenhét volt. Ejnye, uraim… Szép, hogy nem mondom meg ki volt az, úriember ilyesmiről nem beszél. Szóval szépen lassan rájöttem micsoda helyzetbe vagyok és pusztán a származásommal és a szüleimtől örökölt génekkel elérhetem amire vágyok. Jó vagyok. Naná, hogy jó. Nem vagyok nagyképű, oké lehet, hogy egy kicsit mégis. De ennyi nekem jár nem?
Szóval hatalmas bulikat tartottunk nálunk, sok-sok lánnyal találkoztam és a legtöbbet… bizony így van. Látod ezt a mosoly? Látod? Igen ez azt jelenti, amire gondolsz.
Az alkohollal és a szivarokkal is hamar megismerkedtem, nem vagyok szivarfüggő, de megvannak azok a pillanatok, amikor jól esik egy-egy. Alkoholból mindig csak a legjobbat ittam, jó sör, jó whisky. Lassan túlnőttem a bátyáimon is.
Ó igen az iskola. Szóval, amikor bekerültem és ennek a háznak a tagja lettem, ugyebár, még nem volt minden így, persze ezek a dolgok már akkor is kezdtek kibontakozni bennem. Nem sok minden változott csak több a nő, jobb a ruha, de én ugyan az maradtam. A tanulás ment, nem ment rosszul, könnyen tanultam. Hat év istenem milyen gyorsan ment el ez a hat év. Ha belegondolok, mintha csak tegnap lettem volna elsős. Mintha csak most zajlott volna le a veszekedés McGalagonnyal arról, hogy igen is sikerülhet elsőre patkányból poharat varázsolni, mintha csak épp az imént kaptam volna egy szép munka volt dicséretet Piton professzortól, ami valljuk be nem mindennapi dolog. Sok jó ismerősöm lett itt, az pedig, hogy épp azokkal barátkozok, akikkel nem, nos, az, az én saját döntésem, hogy ők hozzám hasonlók, miért a te barátaid mások, mint te. Gondolj, csak bele biztos van valami, ami miatt haverok vagytok. Mondhatnám, hogy utálom ezt az időszakot, de hazudnék, amiért elvágyok az, az újdonság varázsa. Ennyi és semmi több. Bár tavaly az RBF-ek miatt másért is el akartam menni, de ez már a múlté. Aztán rájöttem, hogy mindazt, amit a lányoknál is bevetettem, a tanároknál is lehet, csupán annyi a dolgom, hogy finomabban kell előadnom magamat. Persze tudom, hogy az élet nem csak kamuból áll, amikor kell éppen olyan simulékony vagyok, amennyire szükséges.
Itt ez a helyzet, hogy Voldemort, igen kimondom, szóval, hogy Voldemort visszatért. Anyámék és a bátyáim szerint most talán lesz némi változás és valamiféle normalitás áll be a világ rendjébe. Engem nem hat meg különösebben a dolog, igazából ha az én dolgom jól lesz akkor legyen ha rosszabb lesz, akkor ne legyen, inkább közömbös vagyok, a lényeg az élvezetek habzsolása, de Scott tuti halálfaló lesz egy napon, annyira oda van érte, nos végül is, egy újabb kapcsolat, újabb oldalon, nem is lenne rossz, persze a gyilkolás nem az én műfajom, az övé annál inkább, rideg ember, de a bátyám nincs mit tenni.
Mostanában valamiféle zavar van az iskolában. Sokan úgy gondolják, hogy most valami változik, valami eltűnik majd a suliból. Nem kérdés, a boldog béke idők, most kissé a végét járják, de azért annyira nem kell borúsan látni a helyzetet...
Hogy szedek össze ennyi csajt? Jó megjelenés, jó fellépés, jó szöveg. E három garantálja, hogy sikeres leszel, de főleg a szöveg. Annyi, sokszor kamu dolgot adtam elő, amivel el tudtam csábítani a lánykákat, ó ez isteni, még visszagondolni is jó rá. Nekik jó volt, nekem is, így sosem volt baj, hogy másnap nem találkoztunk.
Na, megyünk keresünk valami jó bulit?




          jellem

Színes egyéniség, szeret a társaság középpontjában lenni. Szereti lányokkal körülvenni magát, ám ahhoz, hogy elérje a lányoknál elérje a célját néha egy két ferdítés is elcsúszik. Néha kicsit nagyképű, ám ezt is mindig elegánsan teszi. Nem szereti az okoskodókat és a túlzottan igazság keresőket sem, a teszetoszaságot még kevésbé, ám nem a gonoszkodásról hírhedt, mégis képes néha semmibe venni mások érzéseit és csupán egy estéért megtenni mindent, bár van néha lelkiismeretfurdalása, de nála így jelentkezik a családi risdegség.


          apróságok

mindig || lányok, jól öltözöttség, bulik, jó szövegek, jó whisky
soha || elkötelezettség, párkapcsolat, igénytelenség, szürkeség,
dementorok || Amikor úgy érezte szürke és magára maradt.
mumus || A szintelen és szürke önmaga
titkok ||
- Fél az elkötelezettségtől.
- Nem volt még barátnője, legalább is ő úgy gondolja.
- Nem érdekli az aranyvér annyira, mint azt elvileg kéne. Csak felhasználja.
rossz szokás ||
- Szivarozás.
-

          a család

apa || Michael Brennan - 48 év, aranyvér
anya || Susan Brennan - 47 év, aranyvér
testvérek ||  
Scott Brennan - 20 év, aranyvér
Philip Brennan - 23 év, aranyvér
családi állapot || egyedülálló
állatok || Stew - hóbagoly


          külsőségek

magasság || 180 cm
tömeg || 85kg
rassz || európai
szemszín || kék
hajszín || Szőke
különleges ismertetőjel || Jól öltözött. Mosolyog
kinézet || Magas, szőke srác, jól öltözött. Jó kiállású és mindig felhívja magára a figyelmet.
egészségi állapot || egészséges


          a tudás

varázslói ismeretek || Hatodéves. Amelyik tárgyból szükséges volt, abból megvan a RAVASZ, az RBF-ek többnyire jól sikerültek.
mugli képzettségek || szivarozás (szivarkultúra), lovaglás, úszás
pálca típusa || tizennégy hüvelyk, Repkény, sárkányszívizomhúr
különlegesség ||


          szerepjáték-példa

Borús csütörtök este volt, a fák lombját ide-oda fújta a szél, s én csak bámultam ki az ablakon. Azon gondolkoztam, vajon jó e így az életem. Sokat gondolkoztam azon, hogy miért is teszem mindazt amit, hiszen lehetne egy lány aki mellett hosszabb ideig kitartok. Egy kis mosoly jelenik meg az arcomon, s közben gyorsan arrébb hessegetem ezeket a gondolatok. Én és egy lány hosszabb ideig? Na ne vicceljünk. Az igazat megvallva, néha, és itt nagyon ott a hangsúly azon a néhán, nekem is hiányzik, hogy legyen valaki mellettem.
Odakint megeredt az eső, s közben magam mellé tekintve figyelem, ahogy a lány lélegzik, holnap ő is tovább áll, s én sem fogok rá sokáig emlékezni, bár valahol mégis megmarad, megmaradt mindenki. Ezek az esték mindig elvisznek egy darabot, egy darabot az életből, nem nagyot egészen aprót, de ahhoz éppen elég nagyot, hogy úgy tekinthessek rá, mint egy elszalasztott lehetőségre.
Végül aztán hátradőlök az ágyban s egy kaján mosollyal az arcomon nyugtázom, hogy örülök annak, hogy egyedül vagyok, most még igen, még fiatal vagyok ahhoz, hogy hosszabb időre lekössem magam, ez az egy-egy éjszaka pedig bőven elég, több, mint bőven...
          egyéb
Naplózva

Susan S. Scott
Eltávozott karakter.
*****


Ötödéves, Prefi

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2009. 06. 09. - 20:00:43 »
0

Először is üdv az oldalon.
Az előtörténetedet egyelőre nem fogadom el, hogy miért?

1. A múlt kicsit rövid, és egyoldalú. Jójó szép, hogy ennyi hódításod volt, meg minden... de azért nem csak erről kéne szóljon. Semmi nincs benne az itt ötltött 6 évről, ha már 6. éves vagy... semmi a jelenlegi varázsló háborúról, Harryről, Voldemortról alkotott vélemény... Esetleg melyik oldalon állsz... Esetleg a családod..
2. Lehetne kicsit több a jellem.... hiszen az alapján döntöm el, hogy melyik ház tagja leszel.
3 SZJP, háááát ez is kissé vérszegény. Bővítsd ki még jó pár mondattal, esetleg egy párbeszéddel...

Ha javítottát szólj, és megint meglesem.


Naplózva

Theodor Brennan
Eltávozott karakter
*****

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2009. 06. 09. - 20:48:34 »
0

Szia!
Javítva, kiegészítve.
Naplózva

Susan S. Scott
Eltávozott karakter.
*****


Ötödéves, Prefi

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2009. 06. 09. - 21:59:20 »
0

Nooo, a jellem már okés :D De a múlton azért van még mit javítani. Jaaaa és a helyesírást is nézd át..pl az hogy "az az" nem kell közé vessző... és egyebek.
A másik, az SZJP... hááát legyen benne kicsit több leírás, a környezet, a külső, és egyebek. Érzések... Stbstb. Legyen színes! Nem kell túl hosszúnak lennie, de legyen leíró. :D

Hajrá :D
Naplózva

Theodor Brennan
Eltávozott karakter
*****

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2009. 06. 09. - 22:02:01 »
0

Ha valamire rámutatok akkor az "az az" közé kell vessző. Legalábbis én úgy tudom.
Szerk.: reggel módosítom Mosolyog
Naplózva

Susan S. Scott
Eltávozott karakter.
*****


Ötödéves, Prefi

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2009. 06. 09. - 23:00:23 »
0

Ezen nem veszünk össze :D Én sem vagyok már biztos magamban :D

És... csak nyugodtan, één ráérek :D
Naplózva

Theodor Brennan
Eltávozott karakter
*****

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2009. 06. 10. - 19:58:06 »
0

Ismét módosítva Mosolyog Remélem így már jó Mosolyog
Naplózva

Susan S. Scott
Eltávozott karakter.
*****


Ötödéves, Prefi

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2009. 06. 10. - 20:38:21 »
0

Naaa, így már tetszik a dolog.

Az előtörténetet ezennel ELFOGADOM! :D

HÁZAD A :

MARDEKÁR
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2016. 11. 22. - 07:20:00
Az oldal 0.078 másodperc alatt készült el 35 lekéréssel.