+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Előtörténetek
| | |-+  Futottak még
| | | |-+  Chloé Fallon
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Chloé Fallon  (Megtekintve 1228 alkalommal)

Chloe Fallon
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2008. 04. 18. - 16:30:35 »
0

CHLOE FALLON


          alapok

teljes név || Chloé Evangelion Fallon
becenév || Chloé, Eva
nem || nő
születési hely, idõ || Dublin, 1970. nov. 10.
kor || 27
faj || ember
vér || félvér
évfolyam || -


          a múlt

27 éve születtem a smaragd szigeten. A gyermekkoromat egy dublini sorházban töltöttem, nem túl jó körülmények között. Bár nem panaszkodhatok, mindenem megvolt, amit csak szerettem volna, illetve amit kívánhattam. Édesapám mugli rendőr volt, nemrég nyugdíjazták. Édesanyám pedig boszorkány, őt ritkán láttam, mivel a Szent Mungó Varázsnyavaja és Ragálykúráló Ispotály egyik vezető gyógyítója, tőle szereztem tudomást a varázsvilág létezéséről, hát igen néha becsempészett engem is az ispotályba, ahol egy valamit nagyon jól megtanultam: Soha ne randalírozz visítva a kórtermek folyosóin, mert a vége csak büntetés lehet…Úgyhogy inkább csak csendben üldögélhettem vagy sétálgathattam a parkban. Egy idő után elkezdtem figyelni az embereket…varázslókat…fura szerzetek mind gondoltam…egészen addig, amíg 11 évesen meg nem kaptam a levelet a Roxfortból. Különösnek találtam volna, a baglyon érkező levelet, ha mugli lettem volna, nagyon ijesztőnek. Nos, de így örömmel és izgalommal vártam a tanévkezdést. A beosztásnál a Griffendélbe kerültem, ami egész jó dolog volt…Oda illettem a legjobban. Eleinte elég visszahúzódó és csendes voltam, mivel a többi lány sokkal csinosabb volt nálam. Ám ahogy teltek az évek egyre inkább kezdett tetszeni az, akit a tükörben látok. A hét év kb. eseménytelenül telt, attól eltekintve, hogy 5. éves koromban elhatároztam, hogy auror leszek. Apa örült és szomorú is volt, mikor elmagyaráztam neki miből is áll ez a dolog. Anya teljesen kétségbeesett, hogy biztos megölnek satöbbi. Ám én már eldöntöttem a dolgot. Tanultam is rendesen, a vizsgáimat is jól teljesítettem. Nagy örömömre, következő évben felvettek az Aurorképzőbe is…ennek örömére a szüleim vettek nekem egy kis lakást Londonban, nagyon örültem neki. Sikeres vizsgát tettem, s így hivatalosan is auror lettem, képesítés szempontjából. Még rengeteget kell tanulnom. Sajnos a legrosszabbkor sikerült ezt a pályát választanom...vagy a legjobbkor? Voldemort a sötét nagyúr visszatért, s vele kiújultak a csaták is, bár nem azonnal. A helyzetet csak súlyosbította, hogy Dumbledore nem rég meghalt…pontosítok meggyilkolták. Ám ettől még nekünk ugyanúgy küzdenünk kell, s védeni a népet legjobb tudásunk szerint. *Kis zászlót lenget* HAJRÁÁÁ AUROROOOOK! :D 

          jellem

Kedves, kiegyensúlyozott hölgyemény. Rendületlenül hisz az emberi jóságban és abban, hogy a varázslók és a muglik békében élhetnek együtt. A varázslények egyenlőségében is hisz

          apróságok

mindig ||
virág, igazából bármilyen, mindegyiket szereti
kviddics
különleges történetek
zenee (komoly, havy,rock,pop,latin,nép és kelta)
ezüstékszer

soha ||
halálfalók
cigi
hideg
kötött pulcsi
kígyók

dementorok || Az a jelenet idéződik fel előtte, mikor a mentorát és az egyik legbizalmasabb barátját, megölte Augustus Rookwood.
mumus || Egy óriási csótánnyá, sok lábbal…ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍJJJJJ
titkok || Szereti, ha éjszaka ég az éjszakai lámpája. Van egy plüsscicája akit Morcinak hívnak. Nagyon csikis
rossz szokás || Ha valaki zavarba hozza, akkor ügyetlenné válik és mindent ki/fel/leborít. Kihasználja testi adottságait.


          a család

apa || ] Roger Fallon; 56;mugli
anya || Eloise Andrews; 48 ; boszorkány
testvérek ||  Orla Fallon; 23
családi állapot || egyedülálló
állatok || nincseeen, éhenhalna :D


          külsõségek

magasság || 175 cm
tömeg || X kg
rassz || európai
szemszín || kék
hajszín || szőőke
különleges ismertetõjel || nézz rá a képre Bibíí
kinézet || Egy ártalmatlannak tűnő, szexi nő, aki elég kihívóan képes kinézni. Általában megragad rajta a tekintet, karcsú, magas, hosszú lábak, formás formák, rövid szőke haj.
egészségi állapot || egészséges vook


          a tudás

varázslói ismeretek || Sikeresen elvégezte a Roxfort Boszorkány és Varázslóképző iskolát, valamint a Griffendél Godric Aurorképző Mágustanodát. Kiváló párbajozó, jól ért a gyógynövényekhez is, valamint a legendás lényekhez. Remekül kiismeri magát a muglik világában is. Rejtőzködés és megfigyelés a szakterülete.
patrónus || nincs
animágus alak || nincs
pálca típusa || 14 hüvelyk, főnixtoll, magyal

          egy darabka belõled

*Köhög, nyafog, nézeget* Jajj muszáj ezt most? Előző oldalakon eleget írogattam...
Naplózva

Cielo Montalvo
Öröktag
***

Húdenagyonskizo csillagászat tanárnő

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2008. 04. 18. - 16:55:19 »
0

Rendben, én elfogadom!  Puszi :D
Naplózva


Chloe Fallon
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2008. 04. 18. - 20:13:49 »
0

*Láááááááááááááááááááááávvvv* Puszi Puszi
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2018. 06. 15. - 00:05:24
Az oldal 0.073 másodperc alatt készült el 31 lekéréssel.