+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Előtörténetek
| | |-+  Futottak még
| | | |-+  Marienne Faintfoull
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Marienne Faintfoull  (Megtekintve 1065 alkalommal)

Marienne Faintfoull
Eltávozott karakter
*****


hatodév

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2010. 06. 16. - 17:54:55 »
0

M A R I E N N E    F A I N T F O U L L

                 



         Alapok

jelszó || "Dumbeldore átka mindenkit utolér"
teljes név || Marienne Faintfoull
becenév || Mary
nem ||
születési hely, idő || 1980. november 29. ; Anglia, Dover
kor || 16
vér || fél
iskola || Roxfort Boszorkány és Varázslóképző Szakiskola/ 5 évfolyam
évfolyam || 6. évfolyam


         A múlt

A nevem Marienne Faintfoull. Nem vagyok aranyvérű boszorkány, nem vagyok híresség, csupán egy lány Doverből. Egy a hullámok közül, egy a sziklák közül, egy a zöld rétekről.
A szüleim Angela és Benjamin – hihetetlen, ugyan- de képesek voltak az álom illúziót létre kelteni A kis fehérkerítéses házat a part mentén, melynek a legfelső ablakából mindig látni a fel – és lenyugvó napot. Egyenesen a tetőablakon át. Igen, az, az én szobám.
Anyám Londonban dolgozott, mikor megismerte apámat. Kettőjük közül Ő volt az aki a különleges képesség birtokosa volt, ám ez apámat nem zavarta. Nem igazán tartottak titkokat egymás előtt, és mielőtt észrevették volna már az egész rokonság az esküvőre készülődött. A csipkelődő nagynénik, a büdös nagybácsik, és az idegesítő unokaöcsikék. Aztán eltelt egy év, és a bátyám születésekor döntöttek úgy, hogy vesznek egy házat a parton, és bár én akkor még nem voltam, tudom, hogy nagyon is örültem volna neki. Ahogyan most is örülök. A bátyám Jonas 5 évvel korábban látta meg a napvilágot, mint én, és ehhez viszonyítva előbb is kapta meg a levelét, melyben arról a „tudományról” értesült, amit az anyai ágon örökölt, és örököltem én is. És bár mi is a varázslótársadalomba tartozunk, mégis egy darabkát magunkkal viszünk a mugli etikettből. És ez jó..aki mást állít, hazudik.
Bár nem vagyunk a világ leggazdagabb emberei, azért mindenünk megvan. Gyermekkoromban is megvolt. Babák, fakockák, és minden egyéb dolog, aminek kieshet a szeme, kitörhet a lába, vagy éppen habszivacs robbanhat belőle.
Hogy mi? Valami nem stimmel?
Igen..talán az, hogy nekem normális és boldog gyermekkorom volt.

11 éves koromban, olyan büszkeség töltötte el a szívemet amilyen még soha, és az után, hogy megkaptam a levelemet, okkal nyújthattam immáron rá a nyelvemet a bátyámra, aki egyébként a szemem fénye volt. Azt hiszem, ha az ember egy iskolába jár a bátyjával, annak nyoma marad. Ismernek a tanárok, és úgy néznek rád, mintha szívrohamot kaptak volna, mikor eszükbe jut, hogy Te xy bátyja vagy. Aztán eszedbe jutnak a pillanatok, mikor sorra hozza fel a csajokat, te pedig az ágy alatt hallgatod végig azt, amiről azt gondolod, hogy utólag talán mégsem kellett volna.
Mindenesetre nem kellett az Ő árnyékában éldegélnem. Megtaláltam a saját kis helyemet, a saját barátaimat, és nem telt el este, hogy a klubhelyiséget ne töltötte volna e, az éles gyermekded kacaj, mely később kezdett egyre élesebben, és szebben csengeni. Ahogy eltel az a néhány év, én is alig vettem észre magamon, hogy nő érett belőlem. Azt hiszem, az egész talán akkor esett le, mikor egyik reggel a tükörbe néztem. Meg mikor felfigyeltem arra a fekete hajú srácra. Meg arra a barnára. Meg mikor egyre többször olvastam ki a romantikus könyveket.
Egymást követték az események, jöttek az RBF vizsgák, a körömrágások, és az idegeskedések, meg a megkönnyebbülő sóhajok,
És lehet, hogy nem voltam ott, minden híres tettnél, ami az iskolában zajlott, és lehet, hogy nem én vagyok a leghíresebb a suli falai között. De tudod mit?
Nem érdekel…
Van saját életem, nem kell, hogy a másikéval törődjek.
Talán ebben az időszakban mindenkinek ezt kéne tennie…



         Jellem

Ő az a lány, aki egyáltalán nem keresi a feltűnést. Nem. Megadja másnak, hogy fürödjön csak a saját sikerében, megvan neki a saját kis köre. Ez persze nem azt jelenti, hogy olyan mint egy nyúl, és még a falnak sem mer köszönni. Igenis van saját véleménye, gondolatai, és képes szóba elegyedni másokkal. Talpra esett, nem fél megkérdezni az utcán az emberektől, hogy mennyi az idő, szeret nevetni, és érdeklik a komoly dolgok is. A legjobban talán az illene rá, hogy nagyon is tudja, hogy mikor mit, és hogyan kell csinálnia, mondani, úgy, hogy megőrizze önmagát, és a függetlenségét mások véleményétől.



         Apróságok

mindig ||

+ Dover
+ cuki srácok
+ eső
+ utazás
+ csokoládé

soha ||

- csipkelődő rokonok
- kétszínűség
- türelem
- bűz
- nagyképű hólyagok


dementorok ||  Olyan érzés kapja el, mint mikor azt álmodod, hogy zuhansz. Hasonló, mintha csak transzba esne.
mumus || Bohócok
Edevis tükre ||  valami cuki srááác *-*
titkok ||

- Gyűlöli a szőkenős vicceket, de mégis röhög rajtuk
- rühelli a nőket, akiket a bátyja hazavisz
- gyűlöli a bohócokat
- A bátyja jóvoltából, imádja a Batman rajzfilmeket, és képregényeket *-*

rossz szokás ||

- ha zavarban van, mindig elkezd valamivel babrálni, hogy ne kelljen a másikra figyelnie
- dohányzás ( anyám megöl ha megtudja Oo )
- Ha valamit sandít vagy gyanút fog kissé összeszorítja a szemeit, olyan - te titkolsz valamit - módon



         A család

apa || Benjamin Faintfoull, mugli
anya || Mrs. Angela Faintfoull , félvér,
testvérek ||  Jonas Faintfoull, félvér
családi állapot || nincs
állatok || házibagoly, peggy

Családtörténet ||
Anyám félvér származású – déd nagypapim mugli volt – édesapám mugli. A bátyám pedig szintén félvér, ahogyan én is. Hatalmas a családi rokonság, anyai ágon a félvér és a mugli származás sokszor váltja egymást.
 



         Külsőségek

magasság || 158 cm
tömeg || 37kg
szemszín || zöld
hajszín || szőke
különleges ismertetőjel || alacsony alkalt
kinézet || Eléggé alacsony termet, és vékony is, de csak a kellőképpen, nőies formái mind-mind a helyén vannak. Haja hosszú, mell alá érő szőke tincsekből áll, amik előszeretettel göndörödnek a párás időkben, olyan hatást keltve, mintha reggel órákat foglalkozott volna vele. Arcra beesett, bőre fehér, szemei hatalmasra nyílóak, hosszú pillákkal. Nem igazán sminkeli magán, csupán a szempillákat emeli ki még jobban. Szívesen hord napszemüveget, tornacipőt, és olyan kényelmes dolgokat, amiket a muglik találtak fel Bibíí
egészségi állapot || dohányzás, ami divatból indult és megmaradt, de még mindig divat -.-


         A tudás

varázslói ismeretek ||

A Roxfortban eltöltött eddigi 5 év – immáron a 6. – valamint az RBF vizsgák. Kedvence a bájitaltan, és a gyógynövénytan, szereti kutyulgatni a dolgokat. Az animágiát még tanulgatja, vsizont a patrónusa, már sikerült, a képe egy kanca.

felvett tantárgyak ||
                      - jóslástan
                      - mugliismeret
mugli képzettségek || foci
pálca típusa || 12 hüvelyk , Rózsafa, Főnixtoll
különlegesség || semmi különös



         Szerepjáték-példa

Keith Mirol



         Egyéb

Naplózva


Izabel Bishop
Eltávozott karakter
*****


★ HARDCØRE GRYFFINDØR ★

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2010. 06. 16. - 19:17:53 »
0


A jelszót cseréld ki az aktuális jelszóra!
A kinézet pontot bővíthetnéd egy kicsit, mert nagyjából azokat az adatokat írtad le még egyszer, amiket a fentebb lévő pontoknál már megadtál. Ezt leszámítva kerek és jól alakítható, bővíthető történet, úgyhogy sicc a Házadba!




Griffendél


Foglalj avatart,
jelentkezz a Népszámlálásra
és a fakultatív órákra!
Naplózva


ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ
aww, c'mon... what's the worst that could happen?
ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ

Marienne Faintfoull
Eltávozott karakter
*****


hatodév

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2010. 06. 16. - 20:03:06 »
0

javítva :D
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2019. 01. 03. - 13:12:43
Az oldal 0.041 másodperc alatt készült el 30 lekéréssel.