+  Roxfort RPG
|-+  Múlt
| |-+  1996 - 2001
| | |-+  A 97/98-as tanév
| | | |-+  Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
| | | | |-+  Birtok
| | | | | |-+  A kviddicspálya és környéke
| | | | | | |-+  A Hugrabug öltözője
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 [2] Le Nyomtatás
Szerző Téma: A Hugrabug öltözője  (Megtekintve 5435 alkalommal)

Guy Perkins
Eltávozott karakter
*****


hetedév, DS-tag

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #15 Dátum: 2011. 03. 05. - 17:22:15 »
0

Nadine

Zavarban van. Látom a szemén, ahogy ezernyi gondolat váltja egymást sietve a fejében, átcikkannak, s csupán apró nyomot hagynak, a következő gondolat magvát. Mintha nem is itt lenne Lotti, mintha nem a lábamon ülne, valahová máshová réved a tekintete. Nem tudom ez mennyire jelent jót. Félek. Szinte remeg a gyomrom, annyira akarom, hogy jó választ adjon.
Kell nekem ez a lány.
A mozdulatai mindent elárulnak. Ahogy nyel egyet és leugrik a lábamról, meg sem kellene szólalnia, pontosan látom rajta mi a válasza. Nem akar engem, neki közel semvolt akkora élmény az a csók, mint amit számomra nyújtott. De akkor miért hagyta egyáltalán? Valami mégis lehet a dologban...
Biztosan túlkombinálom a dolgot, de így jár az, akinek könnyű elcsavarni a fejét. Most kivételesen nem arról van szó, hogy hű micsoda aranyéletem van, mert úúúúúgy imádnak a csajok. Sokkal inkább arról, amit egyszer egy jóbarátom mondott: könnyedén és sokszor könnyelműen beleszeretek a csajokba, sok hülyeségre vagyok hajlamos értük egész addig, míg a végén rendszerint hatalmasat koppanok. Jelenleg éppen Lottival állok így. Azért arra kíváncsi lennék, kinövöm-e valaha ezt a romantikus őrületet, hogy ilyen könnyen belezúgok a bigékbe. Jó lenne a jövőbe látni egy kicsit.
Felnézek. Egy kecses kéz a kilincsen; mindjárt eltűnik a lány, mindjárt kisétál az életemből anélkül, hogy akárcsak a nevét meghagyná emlékül. De mégsem! Megfordul, s szívem újfent hevesen kalapál, hátha visszajön, hátha hagy valami emléket vagy apró jelet maga után.
Retinámra égnek a betűk, kerge módon egyre csak az kattog a fejemben, hogy "Nadine", miközben eőreugrok és feltépem az ajtót. Ám a lányt már elnyelte a tomboló, viharos égszakadás. A hidegtől enyhén borzongva lépek vissza az öltözőbe, a cukorhalom láttán azonban új erőre kapok.
- Megtalállak, Nadine - suttogom magam elé, majd a levegőbe dobok egy M&M's-et és röptében harapom ketté. - Megtalállak és elszédítelek.



The End

U.i.: úgyis megtalállak Bibíí Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 [2] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2020. 09. 05. - 20:54:40
Az oldal 0.039 másodperc alatt készült el 32 lekéréssel.