+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Előtörténetek
| | |-+  Futottak még
| | | |-+  Nadalia Faith Graham
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Nadalia Faith Graham  (Megtekintve 1319 alkalommal)

Nadalia Graham
Eltávozott karakter
*****

.:: okosabb mint egy hatodikos ::.

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2009. 08. 26. - 11:23:06 »
0


alapok

jelszó ||  "Szeretnék néhány szót szólni, íme: Filkó! Pityer! Varkocs! Dzsúzli!"
teljes név || Nadalia Faith Graham
becenév || Nadi, Nad, Dalia, Faith
nem ||
születési hely, idő || 1981.november 2.
kor || 16
faj || ember
vér || arany
évfolyam || ötödik


a múlt

1981. november másodikán születtem egy angliai kórházban, Nabilia és Aarush második lánygyermekeként. Mindenem megvolt, aminek meg kellett lennie. Gazdag szülők, saját dajka, gyönyörű kiságy és hibátlan gének. De mégis volt valami, valami ami hiányzott, talán a túlzott kényelem vette el az eszemet, de hiányoltam valamit az életemből.
A másik dolog, amit sosem hiányoltam, egy nővérke, pedig az megvolt, sajnos. Drágalátos Norkys nővérkém volt az én "nagy tesóm", akivel kapcsolatunkat nem mondhattam rózsásnak. Anya engem jobban szeretett, egyrészt mert jobban hasonlítottam rá külsőleg, másrészt mert jobban passzoltam a családi környezetbe.
A gyermekkorom felhőtlenül telt, zongoraleckéket kaptam, saját nevelőt és dajkát, és minden szép ruhát amit kiválasztottam magamnak.
Még olyat is adott nekem a sors, amit nem kértem. Méghozzá még egy nővérkét, Jessica Winters személyében. Később tudtuk meg, hogy édesanyánk megcsalta apánkat egy varázstalan férfival éveken keresztül, majd szült is neki egy lánygyermeket, de miután a férfi elhunyt, és képtelen volt tovább nevelni a lányt, anyának magához kellett vennie a kis félvért.
Sosem szerettem őt, mondhatni ki nem állhattam, és ezen utálatomat gyakran fejeztem ki felé. Voltak hajlevágások, pofonok és könnyek, és a csatákból mindig én jöttem ki nyertesen.
Én, anyuci szeme fénye, a kis Nadalia, aki hírnevet hoz majd a szülőknek és az egész családnak, a kisgyermek, aki már 10 éves korában a Vasárnapi Prófétával indította a napot, és a kisgyermek, aki belülről romlott volt, mint egy férges alma.
Ezen sötétséget sosem tudtam elfojtani magamban, valahonnan jött, és én nem is álltam ellen a kísértésnek. Keresztül gázoltam mindenkin, a nálam idősebb nővéreimen; és még az alkalmazottaknak is szinte én parancsoltam.
A legboldogabb gyermekkori élményeim egyike, amikor 11 évesen megkaptam a levelemet, hogy felvettek a Roxfortba. Alig vártam, hogy elsajátíthassam mindazt, ami már a véremben csörgedezett, és amit a szüleim olyan jól kezeltek.
Első évesként sokan féltek, hogy milyen lesz nekik ott a helyük, de én egyáltalán nem. Az egyetlen dolog viszont, amit utáltam a Roxfortban az az volt, hogy a nővérkéim is ott koptatták a padokat. Jessicát legtöbbször letagadtam, tudomást sem vettem róla. Norkyst felvállaltam, mint nővéremet, de sokszor csúnya dolgokat mondtam róla a háta mögött, amikről jobb ha nem is tud.
Első éves koromban többnyire taknyosnak tartottak, ami aztán végképp az agyamra ment. Próbáltam kimagaslót nyújtani a tanulmányaim terén, de csak egy-két órán voltam kiemelkedően jó. Áttértem tehát a "rossz kislány" szerepre, sok bajt okoztam szüleimnek és tanáraimnak.
Másodikban felhagytam ezen tevékenységemmel, barátokat szereztem, főként házam beliket. Csak aranyvérűekkel kötöttem szorosabb barátságot, talán szüleim nevelték ezt belém.
Amikor elmentem a másodikos nyári szünetre, folyton nővéreim agyára mentem angliai otthonunkban. A könyveket nem bújtam, sem az iskolaikat, sem mugli könyveket.
Semmiféle plusz tudással kezdtem meg a harmadik évemet, de próbáltam belopni magam tanáraim szívébe, kisebb-nagyobb sikerrel. Ebben az évben szerettem bele egy ötödikes fiúba, Nabilba, de az nem viszonozta érzéseimet, ami miatt előbb bosszút akartam állni, de mégis letettem róla, túlságosan szerettem.
"Mindössze" egy év kellett, hogy elfelejtsem a fiút, negyedikben inkább a kviddicses srácok keltették fel az érdeklődésemet. Itt kicsit elszúrtam a dolgokat, nem foglalkoztam annyira tanulmányaimmal, még SVK-ból is rontottam.
Ötödéves koromra leküzdöttem ezen hóbortjaimat, más keltette fel a figyelmem, mégpedig Lord Voldemort. Nem tartottam gonosznak,  szimpátiát éreztem iránta, és minden hírt elolvastam róla, ami megjelent.
Ezen hírek között láttam meg a kis sebbhelyes homlokú Harry Pottert. Ugyanmár, méghogy ő kiválasztott. Egy ilyen kis szemüveges fiú a Sötét Nagyúr ellen, egyszerűen nevetséges. Barátaimmal kinevettem Pottert, gúnyt űztem belőle napi szinten, de belül elgondolkodtatott a dolog, hogy vajon tényleg képes valamire a srác?
Meg kell hagyni, elég jóképű, de ez semmire semmire sem elég a mi világunkban.
Tehát a véleményem megvan a fiúról, viszont kihívásnak tartottam a jellemét. Vajon tényleg olyan kis szende, ahogyan kinéz? Vagy benne is meglapul a gonosz? Erre még nem sikerült rájönnöm, életemben talán csak két szót beszéltem vele, de szívesen leülnék vele egy asztalhoz!



jellem

Nadalia egy igazi elkényeztetett, ambíciókkal teli aranyvérű lányka. Okos és ravasz, szeret mindent kerülőúton végrehajtani. Legélvezetesebb hobbija az, ha nővére agyára mehet. Gonosz és törekvő, tisztában volt vele, hogy anyja őt szerette jobban, és ezt ki is szerette használni.
Ha valami rossz dolgot csinál, nem igazán érez lelkiismeretfurdalást. Élvezi, ha bánthat másokat, és ha keresztülgázolhat a többi embertársán.
Velejéig romlott lány, és ezt volt kitől örökölnie! Élvezi, hogy használhatja a mágiát, és nagyon örült, amikor megkapta az értesítő levelet, hogy felvették a Roxfortba. Csupa cinikus és szarkasztikus emberrel veszi körül magát, ő maga is a szélsőségek embere. Vannak kilengései és kicsapongásai is, de többnyire minden pillanatban megpróbálja a gonosz lány látszatát fenntartani, még ha vannak is jó pillanatai.
Nem kedvessége miatt szerzett barátokat, hanem olyan emberekkel sodorta össze a sors, akik hasonló természetűek, mint ő, s nekik fel sem tűnik ezen jellembelei hiányossága Nadnak.
Szeret a figyelem középpontjában lenni, nem szereti a túlzott őszinteséget, a csöpögős jeleneteket és a könnyes beszélgetéseket, irtózik a romantikától.
Egyszóval Nad egy "antihős"...



apróságok

mindig || keresztülgázolni másokon
               cikizni a nővérét
               pasik
               ruhák
               pénzköltés
               szakszavak, amiket ismer


soha || Norkys és Jessica
            megaláztatást
            ha valaki jobb nála
            arany középutat
            ha segítséget kérnek tőle
            szakszavak , amiket nem ismer


dementorok || a szokásos
mumus || Saját maga = Nadalia F. Graham :D
titkok ||
- Lopja nővére kedvenc vörös rúzsát.
- Fél önmagától.
- Sokszor titokban levágta Jessica haját, főleg mikor megnőtt neki, és sosem tudták rábizonyítani.


rossz szokás ||
- Ha valami "ördögin" töri a fejét, sokszor hangosan filozofál, ami nem túl nagy előny a számára.
- Akit nem szívlel, és elsétál előtte, gúnyosan kezdi el méregetni, és felhúzza a szemöldökét.


a család

apa || Aarush Graham, 50, aranyvérű
anya || Nabila Graham, 39, aranyvérű
testvérek || Norkys Cady Graham, 18
                    Jessica Winters, 17
családi állapot || egyedülálló
állatok || Nincsen állata, kifejezetten gyűlöli a szőrös házi kedvenceket.12 éves korában egy kígyót akart, de nem kapta meg.



külsőségek

magasság || 165 cm
tömeg || chh..még mered kérdezni
rassz || európai
szemszín || barna
hajszín || barna
különleges ismertetőjel || Van egy kedvenc cipője, aminek a kopogását már méterekről lehet hallani.
kinézet || Csinos, 165 cm magas, hosszú, barna hajú és barna szemű lány. Mindig alkalomhoz illően és elegánsan öltözik, szereti hangsúlyozni előnyös alakját. Szereti az ékszereket is, például a nyakláncokat, gyűrűket és a karika fülbevalókat. Kedvenc ruhadarabja a szoknya és a csinos felsők. Sminkelni szolidan sminkeli magát, van, hogy csak szájfényt ken magára és a szemét húzza ki.
egészségi állapot || Sokszor náthás erős immunrendszere ellenére, valamint allergiás bizonyos parlagfű félékre.




a tudás

varázslói ismeretek || Nadalia kedvenc tantárgya a sötét varázslatok kivédése és a jóslástan. Sosem volt a kitűnő tanulók között, de a kedvenceiből mindig átlagon felül teljesített. Azt szerette tanulni, amit élvez is, a többi órán is figyelt azért. Többnyire...
mugli képzettségek || zongorázik, hét éves kora óta játszik rajta - egy cselédtől tanulta (édesapja beleegyezésével)
pálca típusa || 9,5 hüvelyk, cseresznye, sárkányszívizomhúr
különlegesség || nincsen


szerepjáték-példa

Esős, borongós és pocsék nap volt, amikor felébredtem az ágyikómban. A dajka megint fecsegett valakivel a szobám ajtaja előtt, ahogy hallottam, anyu volt az. Vitatkoztak valamiről, és hallottam egy harmadik hangot is. Apa volt.. Nem szerettem az édesapámat, sokszor volt távol és nem igazán törődött velünk, csak az érdekelte, hogy jó varázsló váljon a lányaiból. Szerintem mindig is fiúgyermeket akart, de ő ezt sosem vallotta be sem nekünk, sem az édesanyánknak. A vita tárgya ezúttal apa volt, ezért kiugrottam az ágyból, és odatérdeltem az ajtóhoz, majd rátapasztottam a fülemet.
- Akkor is elmegyek! Nem tűröm hogy itt nevelkedjen a fattyad, azt sem tudja hogy a mágiát eszik-e vagy isszák! Én ezt nem tűröm, Nabilia, szedem a cuccaim és elmegyek anyámékhoz. Nem érdekel ki mit gondol, szépen ellesztek ti nélkülem is. A lányokat majd néha elviszem magammal, a többiről később leülünk beszélgetni, de én most ehhez túl feldúlt vagyok! - ordította édesapám, majd anya is rákezdett.
- Ha most itt hagysz engem három kislánnyal, Aarush, azt sosem bocsátom meg neked! És arról álmodozz, hogy kiviszed innen a lányaimat, te szégyentelen!
Ekkor egy óriási pofon csattanását hallottam meg, majd hogy nehéz léptekkel valaki leviharzik a lépcsőn. Idejét láttam annak, hogy kimenjek anyuhoz, de mikorra kiértem, már eltűnt, és apa is a házból. Ekkor úgy döntöttem, hogy megkeresem azt a piszok Jessicát, aki miatt ez az egész van. Berohantam kopogtatás nélkül a szobájába, ő még aludt. Odaléptem az ágya mellé, és egy nagy pofont kevertem le neki.
- Tessék, most boldog vagy? Apánk miattad hagyott itt minket, te kis számító dög!
Ordítottam a fülébe, majd beszaladtam a szobámba, és aznap nem is jöttem ki. Másnap kora reggel egy férfi jelent meg a házban, anyuval akart beszélni. Kíváncsi voltam, hogy miért jött, így meglapultam a lépcsőaljba, és kihallgattam minden egyes szavát.
- Nabilia, Aarush tudomásom szerint beállt a Halálfalók közé.
Még most is ezen szavak csengenek a füleimben, majd hallom, hogy anyám a földön puffan, majd szalad a cseléd feléje. A többi kiesett. Már csak arra emlékszem, hogy a szobámban keltegetnek, és a nevemet szajkózzák, meg hogy jól vagyok-e.
- Pompásan.
Feleltem elégedetten, hisz sosem szerettem igazán az apám, és most, hogy valami "kiemelkedőt" is tett, és végre anyámra is volt bármiféle hatással, azért nőtt a szememben.
~ Halálfalók.. Klassz. ~



egyéb

A régi osztálytársam és máig is jó barátnőm játszik itt, tőle kaptuk nővérkémmel a linket<3
Naplózva

Cedrah Lupen
Eltávozott karakter
*****

pszichopata alkimista

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2009. 08. 27. - 22:57:34 »
0

*Átnézi a listáját, közben átlép a "Norkys" feliratú ablakból ebbe. Futó, sötét mosoly az ajkakon.* És itt a kis férges alma... Kiváló.  Men?

*Hiába, a vén róka kiszagolja a jó alapanyagot.*

  • Az előtörténetedben előforduló elgépelési hibákat javítottam.
  • A zongoralecke említésekor töröltem azt a részt, hogy a cselédtől kapta, de minden mást meghagytam.
  • A dementort javítottam, mert így gyorsabb volt - a kérdés az, hogy mit érez, ha dementor van a közelében, nem pedig az, hogy mi a véleménye a dementorokról. *Rosszalló pillantás, de somolyog.*
  • A mumushoz raktam egy nagy, vörös X-et. Olyan dolgot válassz, ami kézzel fogható! Képzelj magad elé egy mumust, amint kiront a szekrényből, meglátja Nadaliát, és alakot vált. Mivé alakul?

Ha javítottatok, báránykáim, küldjetek egy pm-et, és beosztalak titeket! Ne maradjon senki árván. ^^

Micsoda testvérpár... Ég és föld, fej és írás, arany és ezüst. Ínycsiklandó.
Naplózva

Nadalia Graham
Eltávozott karakter
*****

.:: okosabb mint egy hatodikos ::.

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2009. 08. 27. - 23:08:32 »
0

A kis férges gyümi javított Professzor jelentem alásan, de PM nem ment, úgyis besasol még urasága ide Mosolyog
Naplózva

Cedrah Lupen
Eltávozott karakter
*****

pszichopata alkimista

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2009. 08. 27. - 23:16:47 »
0

Besasolni? *Nem érti az ilyen mugli szlenget. Legalábbis úgy tesz.*  Men?

*Megemeli a Süveget, a romlott kisasszonyt odaperdíti a háromlábú székhez és leülteti rá. Eztán a fejébe nyomja a koszlott kalpagot, mire éles rikkantás hasít keresztül a termen.*

MARDEKÁR!

Nagyon jó játékot neked is! Tündököljön a Kígyó Háza! (Mellesleg példaértékű mardekáros jellem, kiváló.)

// Foglalj avatart, jelentkezz a Népszámlálásra és a fakultatív órákra! //
Naplózva

Nadalia Graham
Eltávozott karakter
*****

.:: okosabb mint egy hatodikos ::.

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2009. 08. 27. - 23:24:04 »
0

Romlott kisasszony? :D Nem romlott csak férges :D Büszke kígyó vagyok és nem hozok szégyent a mardekárosokra, max pontlevonást :D
*Sátánian felkacag, majd teljesíti kötelességét Mosolyog*
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2016. 10. 14. - 22:32:40
Az oldal 0.096 másodperc alatt készült el 33 lekéréssel.