+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Előtörténetek
| | |-+  Futottak még
| | | |-+  Griffin Liman
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Griffin Liman  (Megtekintve 1196 alkalommal)

Griff Liman
Eltávozott karakter
*****


Wie ein Löwe

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2008. 04. 12. - 21:13:46 »
0

GRIFFIN LIMAN


          alapok

teljes név || Griffin Paul Liman
becenév || Griff
nem || Férfi/fiú
születési 1980.04.01. Chertsey, Surrey, UK
kor || 17
faj || ember
vér ||fél,
évfolyam ||hetedév

          a múlt

1980.04.01.-én láttam meg a napvilágot Chertseyben az Egyesült Királyságban. Úgy bizony pont bolondok napján. Ettől függetlenül, nem vagyok bolond még ha szeretek másokat ugratni. Anyám Eva Smilehold  a Főnix Rendjének volt a tagja, apám pedig egy mugli üzletember. nagyon büszke vagyok a származásomra, még az sem érdekel, hogy az apám mugli. Képzelhetitek, mikor anyám megmondta apámnak, hogy boszorkány. nos apám elhitte anyának, és nem hagyott ott minket, ami nagyon jó hiszen így egy normális családban nőhettem fel.

A kisgyerekkorom, úgy telt mint a többi kisgyereké. Otthon ültem és élveztem a szüleim pesztrálását. Mikor 6 éves lettem apám beíratott egy mugli iskolába. emiatt volt egy kis veszekedés mert anya nem látta értelmét, hogy iskolába járjak. Hiszen varázsló voltam. Tényleg erről még nem is meséltem. Még kiskoromban megmutatkozott az, hogy varázsló vagyok. Véletlenül felrepítettem a szomszéd macskáját a levegőbe. Nagyon vicces volt. Az volt a legrosszabb, hogy látták páran, így anyának egy csomó felejtésátkot kellett kiszórnia. De most térjünk vissza a jelenbe. Szóval apának sikerült meggyőznie anyát, hogy miért fontos kijárnom az általánost. Anya engedve apa érveinek beleegyezett. Végülis ez is csak az én javamat szolgálja.


Eltelt pár év. Anyáék öregedtek, én kamaszodtam. iskolába jártam, baráokat, ellenségeket szereztem. 11 voltam, mikor egy levelet kaptam a Roxfortból. Nem lepődtem meg, hiszen anya már mesélt a suliról. Reménykedtem benne, hogy Griffendéles leszek mint anya volt, hiszen az a legjobb ház. A levél után pár nappal a Mágiaügyi Minisztérium emberei jöttek, hogy elsimítsák körülöttem a dolgokat. Hiszen elég feltűnő lett volna, ha minden bejelentés nélkül eltűnök a régi iskolámból. De végül minden el lett rendezve és a suliban úgy tudják, hogy egy bentlakásos iskolában tanulok Londonban.


A nyári szünetben anya egyik régi ismerősével és családjával vakációztunk. Bejártuk Hollandiát, Németországot, Franciaországot. megismerkedtem külföldi varázslókkal, láttam pár külföldi varázslósulit például a Beauxbatonst, és persze nem utolsó sorban szert tettem egy nagyon jó barátra Sophiára aki anya barátnőjének a lánya volt. Testi lekli jó barátok lettünk, bármikor kiönthettem neki a szívemet, és ez fordítva is igaz volt.


Kedves anya és apa

Sikeresen megérkeztem a Roxfortba. a vonatút unalmasan telt. Megismertem pár embert, de igazából barátságot nem kötöttem senkivel. Mennyire féltem a beosztási ceremóniától. De végül minden simán zajlott és a süveg beosztott a  ... -ba. Jól érzem magam, a szobatársaim is jófejek. Az első óráimon jól szerepeltem. Szerintem mindegyik tanár meg volt elégedve velem. Mivel nincs több mondanivalóm zárom soraimat. Remélem jól vagytok. Sokszor ölel.

Fiatok: Griff



Prücsök

Köszönöm kérdésed, remekül vagyok. Te?, Képzeld a suli nagyszerű. örülök, hogy ide járhatok. Ezzel most nem cukkolni akarlak. Bírd még ki azt a fél évet. Jövőre már te is ide fogsz járni.


Griff


Az első évem kellemesen indult a Roxfortban ám hamarosan megváltozott hiszen elkezdődtek a merényletek a mugliivadékok ellen. A legtöbben Harry Pottert gyanusították, ám én biztos voltam benne, hogy nem ő a tettes. Végül a tanév végére minden elsimult. Szerencsére a tanári kar úgy döntött, hogy a vizsgák elmaradnak. Ennek mindenki nagyon örült, hiszen a borzalmak hatására szinte senki sem tanult. A másnapi hazautazásunk a Roxfort Expreszen kellemesen telt.


Eltelt a nyár és nekem vissza kellett térnem a Roxfortba immár másodikosként. Már az utazás is izgalmasan kezdődött, hiszen dementorok lepték el a vonatot. Mikro a fülkénkbe értek, jéghideg lett és felelevenedtek bennem az emlékek a nagymamám haláláról. Ám szerencsémre a dementorok nem maradtak sokáig. Azt hittem, hogy ez volt a legrosszabb dolog ami velem történt. Ám később kiderült, hogy mennyire tévedtem. Az év során szorgalmasan tanultam, hiszen célom volt, hogy mindenből kiválóra vizsgázzak. Halloween napján a vacsora után visszarendeltek minket a nagyterembe. Senki sem értett semmit. Csak később tudtam meg, hogy Sirius Black betört az iskolába, de a tanároknak nem sikerült elfogniuk. Elérkeztek a tanévzáró vizsgák. Mivel egész évben szorgalmasan tanultam így mindenből kiválóra vizsgáztam. Még bájitaltanból is. Pedig Piton prof nem tartozott a kedvenc tanáraim közé.



A harmadik Roxfortos évem előtt egy világraszóló esemény került megrendezésre. Mégpedig a Kviddics Világkupa. Sajnos csak anyát tudtam elrángatni de így is izgalmas volt végignézni. De sajnos az Írek nyertek pedig én Bulgáriának szurkoltam. Visszatérve a roxfortba kiderült, hogy ez az év tartogat még egy meglepetést. A Trimágus Tusa, melyről most hallottam életemben először. Ennek ellenére szívesen indultam volna, de sajnos még nem értem el a korhatárt. Így csak nézöként szurkoltam a Roxfort bajnokának, vagyis bajnokainak. Nem hittem el, hogy Harry dobta bele a nevét a serlegbe. Persze örültem, hogy ő képviseli a sulit, de Cedric is megérdemelte a szurkolást, hiszen ő is remek varázsló volt. Mikor meghallottam, hogy Voldemort visszatért nagyon megijedtem. Mikor otthon elmondtam anyának, megnyugtatott, hogy van egy Rend amelynek valamikor ő is tagja volt de kilépett mikor a sötét nagyúr elbukott. A rend tagjai felveszik a harcot Voldemorttal, és ez a rend pedíg a Főnix Rendje. Elhatároztam, hogy mikor nagy leszek én is belépek a Rendbe, Éppen ezért még szorgalmasabban tanultam.


4. Évemre már úgy tértem vissza, hogy kívülről fújtam mindegyik könyvet. Más említésre méltó nem is igazán törtnt ebben az évben csak annyi, hogy megint kiválóra vizsgáztam minden tantárgyból.

Jelenleg ötödéves vagyok és gőzerővel tanulok az RBF-re, emellett keresem a nagy őt akire még nem sikerült rátalálnom.



          jellem

Bátor. A barátai mellett kiáll. Okos, rengeteget tanul hiszen szeretne csatlakozni a főnix rendjéhez. Mindenkivel szemben nyílt, viszont ha valaki az ellensége lesz az könnyen ráfázhat. Találékony


          apróságok

mindig || csajok, kviddics, barátok, tanulás, csokisoha || Voldemort, Halálfalók, sötét varázslatok, pia, Mardekárosok
dementorok || Csak a szokásos hideg, és üresség.
mumus || A szeretteit látja holtan
titkok || Egyszer titokban megivott egy fél üveg Lángnyelv Whiskeyt és berugott tőle.
rossz szokás || körömrágás, ujjtördelés, hajbirizgálás


          a család

apa || Arnold Liman, 42, mugli
anya || Eva Smilehold, 41, boszorkány
testvérek || Ian Christopher Liman 15
családi állapot ||-
állatok || Egy Füles Kuvik: Karl


          külsőségek

magasság ||178 cm
tömeg || 68 kg
rassz || európai
szemszín || kék
hajszín || barna
különleges ismertetőjel || nincs
kinézet || Átlagos magasságú fiú, mindig ad a külsejére de sosem viszi túlzásba.
egészségi állapot || egészséges


          a tudás

varázslói ismeretek || 4 év tananyaga és az 5.félév tananyaga. Mindenből jeles
patrónus || Eddig még csak egyszer sikerült megidéznie. Az alakja farkas
animágus alak ||
pálca típusa || 12 hüvelyk nyírfa pálca főnixtoll maggal

          egy darabka belőled

Jason Hudson( Remélem ennyi megfelel. Ha nem akk írok)

          egyéb

Naplózva

Cielo Montalvo
Öröktag
***

Húdenagyonskizo csillagászat tanárnő

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2008. 04. 12. - 21:58:14 »
0

Marad a Griffiii :D
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2020. 11. 30. - 07:14:23
Az oldal 0.066 másodperc alatt készült el 31 lekéréssel.