+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Előtörténetek
| | |-+  Futottak még
| | | |-+  Josh Reynolds
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Josh Reynolds  (Megtekintve 1506 alkalommal)

Joshua Reynolds
Eltávozott karakter
*****


VII. ♣Kényszer-halálfaló♣

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2008. 04. 12. - 19:10:31 »
0


                                                              JOSH REYNOLDS


         
teljes név || Josh Reynolds
becenév || Casanova, Joshimoshi---->ezt inkább hagyjuk
nem || férfi
születési hely, idő || 1981.márc.8., Anglia
kor || 16
faj || ember
vér || aranyvérű
évfolyam || 6.évfolyam


          a múlt

Na lássuk csak,hol is kezdjem?? Inkább az elején. 1980.márc.8.-án láttam meg a napvilágot Anglia egyik városkájában Newcastle-ben. Már születésem után nem sokkal látszott rajtam, hogy vagány, belevaló kissrác leszek, állandóan izegtem-mozogtam, nem bírtam leállni. Apám és anyám mindketten varázsló gyerekek voltak, ebből következően aranyvérűnek születtem. Gyerekkorom átlagosnak mondható, bár azokat a pillanatokat sosem felejtem el, mikor kezdtem felfogni ki is vagyok valójában. (varázsló). Mivel környékünkön elég sok mugli élt, (sőt volt olyan akivel hamar összehaverkodtam, nem tudván különbséget tenni varázsló és mugli között), ezért az ő életükbe is bepillantást nyertem, s rájöttem, hogy bizony a mi sorsunk sokkal jobb (sokáig ebben a hitben éltem) Természetesen minden vágyam volt, hogy bekerüljek a Roxfortba, szerencsésen felvételt is nyertem, és elkezdtem elsajátítani a varázslás összetett tudományát. Egyre mélyebbre ástam magam ebben a világban, mondjuk az elmélet nem igazán kötött le, gyakorlatban szerettem bizonyítani. Elsős korom óta utáltam tanulni, a pálcám azonban már kopásnak indult, állandóan azt nyüstöltem, nem bírtam letenni. Sokszor ellógtam órákról, volt, hogy könyvtárban kutakodtam olyan könyvek után amiben komolyabb varázslatok vannak, de nem sok sikerrel jártam, a diákok elől körültekintően elrejtették azokat.. Az ám, de volt nekem egy kedves bátyóm, hogy róla is szót ejtsek. Ma már halálfalóként működik, Tudjukki seregét erősíti. Na ő mikor otthon voltam, titokban tanítgatott engem, sok nehéznek és veszélyesnek tartott varázslatot sikerült úgy ahogy végrehajtanom. Persze van egy kis furcsaság ebben, hisz a Roxforton kívűl tilos volt bármilyen mágia, vagyis a pálca használata, de hát a bátyám furfangos, nem tudom hogyan, de ezt is megoldotta, túljárt a minisztérium eszén. Cseperedtem, növögettem, a tanárok mumusává váltam, na jó az túlzás, de kezdtem elkanászosodni. (a bátyó az oka Bibíí) Egyedül Piton professzor kötötte le a figyelmem, volt valami megnyerő abban a tanárban. Hagridet ki nem állhatom, nem mintha a többi tanárt szeretném, de őt kifejezettem utálom. Egy nagy óriás, aki ajnározza „csemetéit”, na mindegy szóra sem érdemes. Piton óráin kívül a seprűlovaglás is kedvenceim közé tartozott, hamar belejöttem, sok-sok esés és borulás után egész klasszul megy már, még terveim vannnak vele. :D Emellett szeretem a táncot is, a csajozás legjobb helye, igaz is kicsit érettebb vagyok a többi korombelinél, talán férfiasabb és izmosabb is, mindenesetre a lánykáknak bejövök. Úgy vettem észre sokan bírják az ilyen laza „nem tanulom halálra magam”típust. A büntetőfeladatokban ha nem is az első helyen állok, de valószínüleg a lista eleje felé. Mcgalagony előszeretettel hív be délutánonként körmölni, vagy könyveket pakolni a több méter magas polcokra. Jajj, de nem szeretem. De, hogy félreértés ne essék, én nem vagyok hülye, agyam mint a szivacs, csak egyszerűen nem érdekel mit írnak azokban a tudományos könyvekben. A hálóban minden könyvem az ágy alatt hever, mikor olykor olykor előhúzok egyet egy hétig takarítom róla a porréteget, kinyitásról már nem is beszélek, mind olyan mint újkorában. A vizsgákon azonban elég szép eredményeket szoktam elérni, ami persze minden tanárt meglep, mindig azt hiszik valami trükkel megy ez nekem így (hát igen ismerték a bátyámat), közben meg dehogy, ennyire még én sem vagyok menő. Egyszerűen elraktározza az agyam azokat a mondatokat is amelyek számomra teljesen érthetetlenek,(vagyis lehet nem lennének azok, ha érdekelne a dolog) és a vizsgákon csak kinyitom a kis zárat, és a sok tudásanyag kiáramlik, míg teljesen el nem párolog addig papírra vetem, és ebből születnek a jónak mondható eredményeim.
Na de hagyjuk a sulit, nem is értem miért beszéltem erről az unalmas dologról ennyit, térjünk át izgalmasabb témára, mondjuk Voldemortra. Szóval mint már tudjátok szüleim aranyvérűek voltak, és mindig is érdekelte őket Tudjukki tevékenykedése, de valamiért mégsem csatlakoztak csatlósai közé, nem váltak halálfalókká. Sokat töprengtem ezen, de nem találtam logikus magyarázatot. Ha tisztelik, és dicsőítik, akkor miért nem?? Hát persze, Voldemort azon kívül, hogy nagy úr, olyannyira félelmetes is, híres arról hogy bárkivel hidegvérrel képes végezni, mindenek felett áll, és aki szembe mer szállni vele, vagy esetleg nem teljesíti parancsát az nem várhat sokat. Biztos ettől ijedtek meg, nem megfelelni a Nagyúrnak, tényleg rémisztőnek hangzik. A bátyám, Bill ennek ellenére ott van és csinálja (jelentem még él). Nem tudom miért de izgatott a dolog, büszkének érezném magam, ha elmondhatnám, hogy őt szolgálom. Ugyanakkor az álmom óta van bennem egy kis félsz, mi van ha nem vagyok hozzá való, nem tudok teljesíteni, és halálra kínoz??? A gondolatától is írtózom. Nem tudom mi lesz, apám mindent megtett annak érdekében, hogy ne kövessem forrófejű bátyám, de engem akkor is vonz a veszély. A kígyó….kiskorom óta imádom ezt a csodálatos állatot, ő is mindenek felett áll, mérgével képes kioltani akár egy medve életét is. Mi ez ha nem hatalom??
Tavaly visszatért a Nagyúr, ezt mondhatnám úgyis, hogy HISZEM ÉS VALLOM. Tudom, hogy nem lehet egykönnyen megakadályozni, sőt talán kimerem mondani, hogy sehogy. Most úgy gondolom, leszek én még a csatlósa, fogok én még neki jelentéseket tenni, és a kérésére elintézni jópár hasznavehetetlen férget. De ha nem így lesz akkor sem fogom sosem elfelejteni, példaképem marad örökké.


          jellem

 Minden helyzetben feltalálom magam, nincs olyan ügy amit meg ne oldanék, olykor piszkos eszközökhöz nyúlok, de nem adom fel sosem. Eltökélt szándékom, hogy egyszer tagja leszek Voldemort seregének, és megpróbálom ezt mindenáron véghezvinni. A kviddicscsapatba is be fogok kerülni, ha addig élek is. Elszánt, olykor vakmerő ezzel jellemezném magam. Jelmondatom: Mindent a cél érdekében!!!

          apróságok

mindig || alvás, Kam, Maya, csoki, kviddics
soha || tanulás, Don Juan Bibíí, Hagrid, kávé, unalom
dementorok || látom, ahogy Voldemort rámtámad
mumus || szőrös óriáspók
titkok || imádok táncolni, szeretem a mugli kaját, szeretek rajzolgatni
rossz szokás || hamar felkapom a vizet, kissé öntelt vagyok, és nagyon lusta


          a család

apa || Kevin Reynolds, 45, aranyvérű      
anya || Helena Tends, 42, aranyvérű
testvérek ||  Bill Reynolds, 20
családi állapot || egyedülálló, még :D
állatok || egy gyönyörű kígyó, a neve Kingsly


          külsőségek

magasság || 180 cm
tömeg || 75 kg
rassz || európai
szemszín || barna
hajszín || barna
különleges ismertetőjel || a hasamon díszeleg egy kígyó alakú tetkó (megőrülök ezekért a tekergő állatkákért)
kinézet || egy a korosztályától magasabb (mugliként tuti kosaras lennék :D) jó testalkatú, barna, rövid hajú srác vagyok. Általában többnek néznek 16-nál, és ezt sokszor ki is használom, mondhatnám úgy is, hogy a csajok buknak rám  Ha épp nem a Roxfort falai között ténykedem szeretek lazán, sportosan öltözködni, nem bírom az elegáns göncöket. Körvonalazva ez vagyok én….na de ennél sokkal több.
egészségi állapot || egészséges vagyok mint a makk, egy életerős, fiatal srác

          a tudás

varázslói ismeretek ||  Nem akarok túl önteltnek látszani, de alapjában véve ragad rám minden (igen a kosz is :D), tanulni egyébként utálok, egyedül Piton óráit bírom, már elsősként megfogott valami abban a tanárban. Ennek ellenére az SVK a kedvenc tantárgyam, mert imádom a veszélyt. Természetesen a seprűn is megállom a helyem (vagyis inkább megülöm), sajnos eddig még nem sikerült bekerülnöm a kviddics kezdőcsapatába, de ami késik nem múlik. Hagrid óráit ki nem állhatom, ez a nagydarab óriás nem tudom mit keres itt, na mindegy, és a számmisztika sem tartozik a kedvenceim közé.
patrónus || még csak tudogatom
animágus alak || nem értek hozzá, mindenhez idő kell
pálca típusa || 11 hüvelyes, tölgyfa, sárkányszívizom húrból


          egy darabka belőled

Josh Reynolds
Naplózva

by Noah *-*

Cielo Montalvo
Öröktag
***

Húdenagyonskizo csillagászat tanárnő

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2008. 04. 12. - 19:17:16 »
0

Rendben, folytathatod!
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2020. 12. 03. - 00:00:17
Az oldal 0.06 másodperc alatt készült el 29 lekéréssel.