+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Előtörténetek
| | |-+  Futottak még
| | | |-+  Damon Nathaniel des Pres
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Damon Nathaniel des Pres  (Megtekintve 1151 alkalommal)

Damon N. des Pres
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2012. 01. 08. - 19:16:36 »
+1

Damon Nathaniel des Pres

nem || férfi
kor || 25
vér || fél
foglalkozás || főállásban halálfaló, mellékállásban auror
oldal || rossz
funkció || Szilárd személyiségével fontos pontja Desdemona Lamoureaux és Roxana V. des Pres jellemfejlődésének. [/font][/box][/center]


A múlt
   Sanyarú életem volt. Mondjuk ki: ritka szar. Apám egy egyszerű író volt, s az alázatos mugli hivatása mellett hűségesen követte a Nagyurat. Anyám egy mugli eladó volt, akit a család nem vett emberszámba.
   Már a kezdetek kezdete maga volt a pokol, hisz a család mindig züllött volt, így mi árvaházba kerültünk. Szüleim kihulltak az évek folyamán és nyomorúságos éveim falakra véstem volna, amit a mocskos muglik között kellett élnem.
   Két dolog tartott életben: a harag és a húgom. Roxana, sosem volt rendes kislány, habár követett el hibákat - amiket legtöbbször én sínylettem meg-, de ő volt az egyetlen, akit még kis sután is őszintén szerettem.
   B***tt nagy csoda volt, amikor végre kiszabadultunk abból a varázstalan börtönből és nagyapánk magához vett. Az öreg katonás személyiség volt és azt akarta, hogy sokra vigyük. Talán ezért is utálta meg őt Roxana, hisz ő a saját feje után akart menni. Engem pedig a bosszú hajtott és valójában könnyen szót értettem Lucas nagyapánkkal.
   Évekbe telt, mire kikerültem a nagyvilágba. A Roxfortban jó helyem volt. Kialakítottam a saját világom, az egyéniségem és egyenes úton törtem céljaim felé. Aki az utamba állt, az eltapostam.
   Miután nagyapám meghalt és Roxana elment Európába utazgatni, tanulni elkezdtem járni a saját utamat, melynek első állomása az volt, hogy beálltam a Nagyúr szolgái közé. Azt mondják ez árulásnak számít az aurorok között, de ha a dolog naposabb oldalát nézzük: áldozat egy nagyobb célért.
   Ám a céljaim mit sem változtak. Küzdök, utolsó csepp véremig Voldemort oldalán, de nem fogom hagyni, hogy bárki megtudja ki vagyok, s mit akarok. Csak árny leszek, akit senki sem ismer fel, még azok sem, akiket igazán szeretek.



Jellem
  Damon kifejezetten nagy önkritikájú ember, akinek saját elvei vannak. Folyton edzi magát, mert sohasem elégedett magával, egészen a külsejétől az elméjéig.
   Olyasfajta ember, aki harcra van teremtve. Szótlan, fegyelmezett és kíméletlen. Bármilyen feladatot kap, azt rendítetlenül teljesíti. Ugyanígy van a saját céljaival is.
   Akaratos, ravasz és kiváló megfigyelő. Kifejezetten nyugodt, habár mélyen szenvedélyek lapoznak benne. Például imád kínozni és játszani az áldozataival.
   Ettől függetlenül neki is vannak érzései, de ezek örök titkok maradnak mások előtt.
   Egyik kedvenc szórakozása a csábítás, hisz szabad elvű ember, így imád így szórakozni másokkal, manipulálni.



Külsőségek
szemszín || barna
hajszín || mélykék
kinézet || Kifejezetten az a férfi, aki mindig ügyel a kinézetére, hiszen az ő munkájában titkos bevetések esetén a meggyőző külső sokmindent elárul a ruha viselőjéről. Általában sötét színű ruhákat hord, amelyek sok gallaont érnek, úgy, mint márkás cipői. Ezek a ruhadarabok kiemelik izmos testét és világos színű arcát, amellyel sötétbarna haja alkot kontrasztot.


Kapcsolatok

Roxana Vivian des Pres - Az egyetlen testvére és családtagja. Őszintén szereti, ámbár kemény hozzá.
Desdemona Lamoureaux - Már gyerekkorában megismerte és a sors nagy csodája volt az, mikor újra találkoztak. Az elesett lányt elcsábította, mint, ahogyan minden ellenkező nemű személyt szokott, s meg is rontotta a Halálfalók világával. A nő szépsége azonban őt is megbabonázta, de mivel mindkettőjük imád játszadozni, jelenleg se veled, se nélküled kapcsolatban állnak.


Azt beszélik…
Azt beszélik, hogy ő ölte meg a nagyapját bosszúból.


Egyéb
• • •
Naplózva

Izabel Bishop
Eltávozott karakter
*****


★ HARDCØRE GRYFFINDØR ★

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2012. 01. 15. - 18:29:13 »
0




elfogadom

Naplózva


ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ
aww, c'mon... what's the worst that could happen?
ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2021. 02. 03. - 03:15:39
Az oldal 2.182 másodperc alatt készült el 30 lekéréssel.