+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Előtörténetek
| | |-+  Futottak még
| | | |-+  Brian Wells
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Brian Wells  (Megtekintve 985 alkalommal)

Brian Wells
Eltávozott karakter
*****

Hatodéves, Leendő Bats vagy Falcons játékos :)

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2009. 05. 05. - 17:14:45 »
0

BRIAN WELLS


          alapok

jelszó || "Napfény, pitypang, kenderspárga, legyen ez a patkány sárga!"
teljes név || Brian Charles Wells
becenév || Brian,Smash
nem || férfi
születési hely, idő || 1980. 04.11
kor || 17
faj || ember
vér || félvér
évfolyam || 6


          a múlt

Feszült csend honol a west virginiai Huntington városának egyik utcájában, csak az elszórtan hulló esőcseppek tompa koppanás töri meg olykor-olykor ezt az idilli hangulatot. Az egyik házban még ég a villany, s odabent nagy a sürgésforgás. Egyszer csak vágódik az ajtó s az egyik szobából a másikba egy kisebb csapat rohan át, majd ismételten egy csattanás jelzi, hogy az ajtó bezárult. Pár óra múlva nyílik a szoba ajtaja, s egy aranyos fekete kissráccal a karján jelenik meg a nővér, majd átnyújtja őt az pának, aki büszkén figyeli őt.
Furának tűnhet, de fekete létemre varázslónak születtem. Persze ennek csak számomra van némi furcsasága, hiszen bennem az a tévhit élt, hogy a varázslók fehérek és a mieink nem igen találhatóak meg köztük. A szüleim Cardiffból költöztek át nem sokkal születésem előtt ide Huntingtonba, mivel szerettek volna pihenni egy kicsit. Mind a ketten Aurorok voltak, de elegük lett, nem akartak többé azzal foglalkozni, hogy melyik sarkon kell ismét egy halálfalóval szembenézniük vagy éppen attól félniük, hogy a születendő gyermekeiket támadják meg. A gyermekkorom gondtalan volt, amire szükségem volt azt megkaptam, hiszen jól éltünk köszönhetően annak, hogy a varázslóvilágban már jó régen megalapozták ezt a szüleim. Az államokban egy fekete srác hamar megismerkedik a fekete kultúrával, ami nem feltétlenül a bandázásból áll. A ritmus volt az ami magával ragadott engem is és a sport, a sport az mindennél többet jelentett nekem futni, ugrani. Ó igen, ez maga az élet. Egyszer azonban amikor idősebbekkel lógtam tapasztalhattam, hogy feketének lenni nem mindig a legjobb dolog. Valami begyöppösödött vén fószer a fejébe vette, hogy mi lopni akarjuk a terményét, s utánuk eredt puskával, amikor utolért minket le akart lőni engem, azt mondta, hogy „ez kell nektek fekete söpredék”. Ekkor mutatkozott meg először az erőm,  puskát elgörbítettem, s ettől ő úgy megijedt, hogy elfutott, s soha többet nem mert a közelembe jönni.
Aztán szüleim segítségével megismerkedtem a repüléssel. Nos, nem is kell mondanom, hogy ahhoz is nagy tehetségem volt, s amikor csak tehettem azzal foglalkoztam. A mugli barátaim szülei mindig azt mondták, hogy egy fekete srácnak csak a sport ad esélyt a felemelkedésre. A barátaim többsége elég szegény sorból származott, s így ez érthető kijelentés volt. Viszont rám is átragadt és ezért dolgoztam én is iszonyatosan keményen.
A sors furcsa fintora, hogy, bár a szüleim el akartak távolodni a királyságból, engem aztán mégis a Roxfortba vettek fel és itt is kezdtem meg a tanulmányaimat. Ezt persze a nagyszüleimnek köszönhetem, akik mindenképpen azt akarták, hogy ide kerüljek. Itt bár nem vagyok mindenből jó tanuló, de a legendás lények gondozása, a sötét varázslatok kivédése és a mugli ismeret elég jól megy, bár a varázstalanokat leginkább azért ismerem ilyen jól, mert elég sokáig köztük éltem és megtanultam egy s mást. A repülés itt már nem is okozott gondot, s ami a legnagyobb örömet okozott, az hogy a varázslóknak is van egy sportja, amiben kiemelkedhetek és kemény edzésekkel azon is voltam, hogy kiemelkedjek. Mígnem egy nap beválasztottak a csapatba, s innentől kezdve nem volt megállás. A legkeményebb terelő lettem, akitől azért félnek is, mint a tűztől, edzettem és edzek minden egyes nap. Erős és kemény akarok lenni. Aztán egy nap kaptam egy ajánlatot a Falcons csapatától, miszerint ha végzek az iskolával szívesen látnának náluk engem, aztán érkezett még egy felkérésem, bár ez egy kevésbé heves vérmérsékletű csapattól, amely nem más mint a Bats. Erről igazából az otthoniak még nem tudnak és mielőtt döntenék ki fogom kérni a ház felelős tanár véleményét is, majd csak aztán kezdek bele a tárgyalásokba, s ezt persze már csak a szüleimmel.
Az iskolában amivel sokak idegeire megyek az a hip-hop, amit sok haverommal előszeretettel hallgatunk. Sok más zenét is szívesen hallgatok, de ez a zene ad egy kis pluszt sokszor. Sokat bulizok, s bár nem vagyok egy balhés gyerek, de ha valami gáz van, odaugrok ahova kell, s rendet teszek, főleg ha a háztársaimat piszkálják. Ezért aztán voltak gondjaim párszor, de senki sem korholt le annyira, mint aztán otthon a szüleim.



          jellem
Vidám természetű srác, fejlett igazságérzettel. Nem egy éltanuló, de amit szeret azt tiszteséggel becsülettel csinálja. Egy vérbeli társasági lény, aki szinte mindig kitalál valami elfoglaltságot, hogy senki se unatkozzon. KIáll társaiért és a sport mindene. Szereti a szüleit, s berág, ha valaki sértegeti őket. Néha szeret kicsit nagyzolni, fényezni magát.


          apróságok

mindig || Kviddics, sport, hip-hop, lányok, buli
soha || alattomosság, tespedtség, pedánsság, drogok, edzés nélküli nap
dementorok ||Amikor le akarták lőni.
mumus || A néma, jelentéktelen és élettelen önmaga.
titkok || Senki sem tudja, hogy profi csapatokhoz hívták.
Senki sem tudja, hogy kiskorában meg akarták ölni.
Volt egy mugli barátnője.
rossz szokás || Ha ideges tördeli az ujjait.


          a család

apa || Charles Wells, arany, 43 év, volt auror
anya || Whitney Wells, félvér, 40 éves, volt auror
testvérek ||  Sarah, 4 éves
családi állapot || egyedülló
állatok || Bearney az Uhu


          külsőségek

magasság || 190 cm
tömeg || 93 kg
rassz || afrikai
szemszín || Barna
hajszín || Barna
különleges ismertetőjel || Egy nyaklánc lóg a nyakában egy fehér nonfiguratív
medállal, ami állítólag szerencsét hoz neki
kinézet || Magas, sportosan izmos fekete srác. Divatosan öltözködik, ám nem mindenben követi a divatot, sok helyen meghagyja a fekete kultúrából eredő hagyományokat amiket az államokból hozott.
egészségi állapot || egészséges mint a makk


          a tudás

varázslói ismeretek || 6. éves a suliban. Kedvelt tárgyak az LLG és az SVK, de a mugli ismerettel is könnyen megbírkózik. Igazából nem igen vannak általa utált tantárgyak. SVK-ból megszerezte a ravaszhoz szükséges szintet.
Patrónus || Inkarnálódott -- alakja: Sas
mugli képzettségek || mugli sportok
pálca típusa || tizenöt hüvelyk, tölgyfa, főnixtoll maggal
különlegesség || nincs

          szerepjáték-példa

- Ha Smash! - Szól egy hang a háttérből s a magas fekete srác szinte azonnal abba az irányba fordul ahonnan a hangokat érkezni véli.
- Hé mizu George? - Szólal meg ő is, s közben széles mosoly ül ki arcára, majd ekképp folytatja.
- Láttam rendesen szenvedtél bájitaltanon, bár tudom, hogy az neked nem a legnagyobb kedvenced. -
- Ne is mond, már kezdtem azt hinni, hogy ezt bebukom, de azért csak átcsúsztam valahogy...- Feleli a megszólított szintén figyelemre méltó magassággal rendelkező fehér fiú. - És neked? Hogy ment? -
- Nekem egész jól, még jobbat is adott, mint amit szerintem érdemeltem volna. Szóval talán jó napja volt, vagy csak nekem nagy szerencsém. Ki tudja? - Itt felnevet a srác, s csak aztán folytatja. - A lényeg az, hogy nem buktam meg, tavaly ugyanis ebből rezgett a léc. Pedig még a Gyógynövénytanom is jó lett akkor... Micsoda pech. -
-Hé! Neked aztán nincs min sopánkodnod, akkor is jó eredményeid voltak és most is, de most még ezt is sikerült javítanod... Nekem viszont... - George egy kissé szomorkásan néz.
- No ne szomorkodj... Gyere menjünk ki a faluba és feledjük a bút... -
Ekkor mind a ketten nevetnek egy nagyot, s aztán elindulnak végig a folyosón. Még hallani ahogy erről vagy arról beszélgetnek, de aztán a következő sarkon befordulnak s eltűnnek.

          egyéb

Ha lesz írok Mosolyog
Naplózva

Vikitria Mirol
Eltávozott karakter
*****


Hetedév - Haláltfaló Iskolaelső Prefektus

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2009. 05. 06. - 19:42:10 »
0

ELFOGADVA!

HUGRABUG
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2017. 01. 29. - 05:44:15
Az oldal 0.054 másodperc alatt készült el 29 lekéréssel.