+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Előtörténetek
| | |-+  Futottak még
| | | |-+  Inferus jelöltek
| | | | |-+  Tara Cornelia Swan<3
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Tara Cornelia Swan<3  (Megtekintve 2225 alkalommal)

luw.beled
Vendég

« Dátum: 2009. 10. 06. - 20:49:13 »
+1




          

jelszó || Nocsak Lupin, sétára indultunk a holdfényben?
teljes név || Tara Cornelia Swan
becenév || cukibogár*-*
nem ||
születési hely, idő || London 1977. Március 21
kor || 20 éves
faj || ember
vér || arany, még szép hogy


          

Jáj, hát hol is kezdjem? De nehéz is ez, hmm… áh! Azt hiszem, már tudom is, miért ne kezdjük az elején?
 Az a bazi nagy londoni óratorony éppen éjfélt ütött, amikor felsírt egy gyönyörű csecsemő. Sírása valami ilyesmit jelenthetett „hol a smink készletem?!” vagy magamat ismerve valami ilyesmi, őszintén szólva már nem nagyon emlékszem ilyenekre. Úgy van kedves olvasó, az a kicsi ügyülümbügyülő én voltam a magam csodás rózsaszín kisugárzásában. A szüleim már igenvártak engem, hiszen sokévnyi próbálkozásuk gyümölcse lettem, hát igen, ilyen remekművön kell is erőlködni. Akkor még nem is gondoltak rá, hogy az a fő cukiság, milyen cukin tudna kínozni, ha hagynák kibontakozni. A családi körülmények is elég érdekesek voltak. Édesanyám egy francia aranyvérű „nemesi” család leszármazottja volt, gazdagok voltak a szentecskéim. És akkor az anyám egy Angliai utazásnál belehabarodott egy aranyvérű, középszintű család fiú gyermekébe, akiknek a felmenőik, mind az „oroszlánházba” jártak, vagy is jófiúk voltak. Mivel franciában nincsenek ilyen megkülönböztetések apám nem is gondolta, hogy milyen család leányát veszi el. No tehát minden békében ment, sok pénzzel és sok boldogsággal, egyedül azzal volt problémájuk, hogy se hogysem jött össze nekik a gyermekáldás. És akkor… gyereket vártak, de valami sokkal jobbat: Engem.
 Anyuci már pólyás koromtól ismerte az ízlésemet, minden fekete volt és pink. A ruhámtól kezdve, a játékaimon át egészen az ágytakarókig. Nos, igen akkor még azt hittem, anyuval egyformák vagyunk. Erről jut eszembe, már akkor is megmutatkozott a bámulatos gonoszságom: egy alkalommal lefejeztem a plüsnyuszimat, mert a tea partin nem akart inni a teájából. Nonszensz. Egy tea partin, teázni kell, nyuszika! Tehát így tengettem az éveimet, a magam cukiskodásában. A varázserőm is cukin mutatkozott meg, cicusokat kezdtem el lebegtetni, hát nem nagyszerű?^^ És tizenegy éves koromban megérkezett az az ari levelecske, húúú de örültünk. Akkor volt életem legnagyobb shoppingja az Abszol úton, vettünk mindent, amit kell. Még pálcát is, egek hogy örültem ennek a kis faizének, a legjobb barátnőm volt az évek során. A beosztási ceremónia egyszerű volt és nagyszerű, igaz a süvegecske (ami mellékesen teljesen gallyra tette a hajamat, amit az egész vonatúton göndörítettem-,-) sokáig morfondírozott, hogy hova is kerüljek és végül a Mardekár lett az otthonom. A zöld amúgy is megy a szememhez, hát nem tök jó? Egyedül apuék meg a brit család nem örült neki. De velük ki törődik? Sokkal büszkébb voltam az anyai családomra, mint rájuk.
 Tehát lehúztam négy évet abban a kastélyban. Tanultam? Hát inkább csak rám ragadtak a dolgok, a fiúk valahogy mindig jobban érdekeltek. Most komolyan, akármelyik 16 évest meg kérdezünk, hogy mit szeretne jobban: a,fiút b,megtudni, hogy hogyan lehet, egy patkányt hajó maketté változtatni szerinted melyiket választaná? Főleg, ha az a 16 éves még meg is teheti magának, hogy fiúzón, miért ne? De valahogy nem szeretett engem a többi lány, illetve a mardis társak igen, de a többi ház lakói nem igazán szerettek. Mindenféle csúnyaságot mondtak rólam és a barátnőimről, mi meg persze ezt megbosszultuk egypár legális diákkínzással.
 És elvégeztem sikeresen a Roxit. Na és akkor történt a galiba. Az anyám is és az apám is folyamatosan meg akarták szabni, hogy mit tegyek, volt bőr a pofájukon kiraknia lakásból az „ösztönző hatás” kedvéért. És amikor épp bele szerettem egy fiúba rögtön már házasítani akartak, bele szóltak mindenbe, amibe csak lehetett és egy bizonyos veszekedés után ebből elegem lett. Ekkor történt az, hogy 18 évesen a kis Tara, megkínozta majd megölte a szüleit. Persze összezavarodtam, nem tudtam mit tegyek, hibát követtem el, ott maradtam a tett színhelyén. De a minisztérium emberei is túl naivak voltak, nem az Azkabanba csuktak, hanem a Szent Mungóba, ezek sem épek én mondom. No tehát így történ hogy két évet töltöttem a Szent Mungó hatodik emeletén egy gumi szobába zárva. Persze nem mindig voltam ott, hiszen vittek mindenféle terápiára meg kúrára, de hasztalan. No tehát én 20 évesen ezt az egészet rohadásul megelégeltem. 1997. január 3-án, amikor kinyitotta az az őrvarázsló vagy minek nevezzem az „cellaajtót” kapott egy akkora maflást hogy a földön kötött ki hirtelen. Hiába, nem elég elővigyázatosak… no tehát fogtam magam és cuki mozdulatokkal a hátához tekertem a kezét, mint a mugli rendőrök. A talárja zsebéből meg egyszerűen kivettem a pálcáját… milyen fura, hogy minden pálca hallgat a főbenjáró átkokra! Nahát! Tehát egy ari zöld villanás és a pasi kidőlt én meg bezártam az engem fogva tartó gumi szobába. Naná hogy ez feltűnést keltett és már szaladtak is felém a haverjai, de engem nem érdekelt, sorra tüzeltem minden féle átkot, ami csak eszembe jutott, persze az Avadakedavrát részesítve előnyben. Elég nagy zűrzavart okoztam, ami végül jól is jött. Első utam nem a kijárat felé vezetett, ahogy arra talán számítottak volna, hanem az elzárt tárgyakhoz, mert cukker volt az őr pálcája, de nekem azért még is a saját kellett. Tehát egy Imperiussal a recepcióssal kinyittattam az elzárt szobát és kihoztam a pálcámat. % pálca volt ott, nos elég könnyű volt kitalálni. Úgy gondoltam, ha a kijáraton távozok, tuti elkapnak és visznek az Azkabanba, tehát kirobbantottam a z elzárt tárgyak szobájának a falát. Onnan meg ugrottam le. Egek akkorát még soha nem estem, csupa vér voltam és úgy szaladtam. Ez mind történt olyan dél körül. A nap hátralévő részét ide-oda hopponálással töltöttem, mindenfélét összeloptam. Ruhát, élelmet, még egy disznót is loptam egy mugli tanyáról, de mind fölöslegesen, ugyan is az éjjel látogatom érkezett. Máig rejtély számomra, hogy hogyan talált rám, vagy keresett-e egyáltalán, lehet, hogy csak véletlen találkozás volt a miénk? A sötét nagyúr személyesen jelent meg előttem. Sokáig nézte az arcomat én meg megtorpantam egyhelyben és csak némán álltam. Majd hideg hangján megszólalt és hívei közé csábított, engem pedig nem kellett győzködni. Nem tudom azért-e mert pikkelt Malfoyékra vagy magától egyszerűen, de az Ő kúrijukba költöztetett engem, szinte pont maga mellé. De amint talpra állok, el akarok költözni a kúriából, valahogy Malfoyéknak nem vagyok szimpatikus…na, mindegy.
 Azóta megváltozott az életem, találtam valakit, aki nem fontosabb önmagamnál a szemben. Szerelem? Nem, inkább tisztelet és félelem. Életem utolsó percéig szolgálni akarom a sötét nagyurat.  


          

Hát én egy kedves, aranyos, szép, okos és szerény boszi vagyok aki imád mindenkit^^. Egyébként egy ördögi perszóna, aki imád játszadozni az emberekkel és könnyü lendületként veszi az életet. Van olyan „ördögi” mint Bella néni, de nincs olyan komoly^^


          

mindig || a rózsa, a cukiság, a rozsaszín, a sötétnagyúr, a sexi halifali társak (Angelus, Brandon*q*), a buli, a gyilkolás, a kínzás, az álcázás
soha || szülők, muglik, sárvérüek, az a kicsi caramell fajta, ami mindig beragad a fogaközé, exek, szivarfüst,  azok a kicsi kutyámnacskák, amiket a muglik a táskájukban cipelnek
dementorok || a dementorok félnek tőlem, tehát nem kell ilyennel foglalkoznom^^ egyébként semmi emlék, semmit nem bántam meg, tehát a szokásos hidegség><
mumus || Rosi Boszi kozmetikus azt mondja, hogy nem ér ráŐ.ő öhm… vagyis izé, az a szörnyike a hulla szülők alakját veszi fel…
titkok ||  
  1.Bejön neki Brandon E. Gray  
  2.Imádja a csokit, pedig tudja, hogy pattanásos lesz tőle
  3.Látogatja a szülei sírját

rossz szokás || Amikor nagyon élvezi a dolgát Tara elkezd magáról egyes szám harmadik személyben beszélni; Ha egy jó pasi van a közelében egyből beletúr a hajába


        

apa || Richard Golemor Swan 47 évesen annyi lett neki, aranyvérű
anya || Clémence Coco Cruelpolé 43 éves korában utolérte a halál, aranyvérű
testvérek ||  nincs, öhm vagy is nem tudok rólaŐ.ő
családi állapot || virágról virágra szálok^^
állatok || peeeerszeee hogy szagoljam a bűzét és takarítsam a mocskát…


        

magasság || 171 cm
tömeg || 61 kg
rassz || európai
szemszín ||kékes zöld, amire buknak a kuty, akarom mondani pasik^^
hajszín || szőke
különleges ismertetőjel || Ilyen bomba nőt, nem mindig látsz szivem kacsint
kinézet || Hát én gyönyörűséges vagyok a kisugárzásom meg akkora, hogy az egy méteres ólom fal sem véd meg^^
egészségi állapot || áhh, a szerelmi bánatok…


          

varázslói ismeretek || Azok az egyet legyintek és elkezd a serpenyőben táncikálni a tojás meg ilyen háztartási izék nem nagyon mennek. De minek az egyáltalán? Egyébként az átváltoztatás és a fekete mágia megy a legjobban^^ Mivel más nagyon a roxfortban sem érdekelt…
szakértelmek || Tudok műkörmöt ragasztani*_*
pálca típusa || Hikori, 17 és egy negyed hüvelyk, főnixtollal


          

végzettség|| Csak a Roximoxiban voltam
foglalkozás|| A halifali pajtásaimat fertőzöm a cukiságommal*.*
státusz || Sokan sajnos azt sem tudják hogy létezemT.T Pedig kint van az én arcom is a plakátokon^^ De még csak pár hónapja… pontosabbban 1997 január 3. óta vagyok a Nagyúr szolgálatában… „a gyilkos szőke”, muhahaha
Hogyan lenne a karaktered a Nagyúr hasznára? || Első számú gyilkos perszóna Trixi néni után és a minisztériumból akárkit elcsábít az infókért kacsint

          



Sötét éjszaka van, te gyanútlanul sétálgatsz a kihalt utcán, mire egyszer csak az egyik mellékutcából felbukkan egy auror, aki a nyakadnak szegezi a pálcáját.

Esküszöm kidobom, még egy ilyen húzása van.
Úgy kirúgom, hogy a lába nem éri a földet!
Még is hogy képzeli az a szemét!
Azért egy baglyot igazán küldhetett volna, hogy nem ér rá!
Ezek a gonosz jó pasik olyan megbízhatatlanok!
Na, várjon csak, következő gyűlés előtt úgy leoltom, hogy azt sem fogja tudni varázsló-e vagy boszi!
Csak kerüljön a pálcám hegyéhez!


Az efféle gondolatok, megbolondult aranycikesz módjára röpködtek a fejemben. Esküszöm, hogy az utolsó volt, hogy munkatárssal akartam randizni. Pedig olyan jó pasi, nem ééér! Ráküldöm a Nagyurat! Majd azt mondom neki, hogy segít Potternek. Magas sarkúm a dühtől vész jóslóan kopogott a mugli utca járdáján. Még is mit képzel ez az öntelt hólyag, hogy nem jön randizni?! Én meg most pofára esve mehetek vissza abba az átkozott kúriába és tuti, hogy Malfoyék egész este szekálni fognak… Lucius egyet szól, én esküszöm, hogy levágom a haját! Áhh ez a sikátor jó lesz hopponálni, nem túl feltűnő… És ha Narcissa megmer nyikkanni én…

Mi a franc? Torkomnál pillanatok alatt a semmiből egy pálca termett, miközben gondolataimmal voltam elfoglalva. Ez mikor? Hogy? Miért? Kié? Lassan végig vezetem szememet az izmos kézen, ami pálcát szorongatja. Az utcáról beszóródó fény épphogy megvilágította a támadom arcát. Nem ismertem, bizonyára egy auor. Ez az én mázlim, egy nap ültetnek fel és támadnak meg. Hmm, lehet, hogy a sors akarta így? Lehet, hogy vele kell ma randiznom?! Miért nem látom az arcát? Tudni akarom, legalább jópasi-e? Szép izmos a keze, kicsit szőrös, de semmi gond…. az epiláló bűbáj mindent megold. Lehet, hogy most rózsát varázsol nekem, vagy vagy bonbont! –Tara Cornelia Swan? – jön a mély hang, hú de szexi és tudja a nevemet! –A Mágiaügyi Minisztérium nevében le van tartoztatva- remek, jön a szokásos duma… a francba, nem tudja, hogy kell csajozni.
–Figyelj, szivi, ha fel akarsz szedni ez a szöveg nem igazán, jön be- jön ki a szó vörös rúzsos ajkamon. –A pálca helyett meg adhatnál virágot vagy valami…-.
–Ön félre ért hölgyem, engem hivatalos ügyben küldtek és az a dolgom, hogy…
-Júúúj, tehát nem is jövök be?-kérdezem kislányos hangon szememből cukisággal.
-Nem szeretem a fajtádat, szuka!-. Úúúúúú rendőr bácsi kiborult. De ezt nem értem? Nem szereti a szőkéket? Vagy azokat, akik a Nagyurat követik? Annyira össze tudnak ezek a kijelentések zavarni! –És most velem jössz, nincs ellenkezés, vagy nagyon megbánod!
-Puha p*cs!- zárom le a vitát és hirtelen megfordulok a tengelyem körül, úgy hogy a pasikám kettőt sem bír pislogni.

 Talán az lenne a legjobb, ha elmenekülnék, de abban nincs semmi izgi. Az auor háta mögött bukkanok fel a következő pillanatban és ezúttal én szegezem neki a pálcámat. –Jól van b**ikám, látom azt szereted, ha neked nyomják a pálcát!- mondom félig elvihogva a mondatot. –Na? Megöljelek, helyben vagy előbb megkínozzalak?-. Ekkor hirtelen fájdalom hasított az arcomba és én helyben összeestem. Hogy képzeli a hólyag? Egy nőt megütni? Ennek sem volt gyerekszobája… Most már kicsit távolabb álltunk egymástól, pálcánkat egymásra szegezve. Ez az átkozott még megbánja, hogy kezet, mert emelni rám! –Capitulátus!- -Flagellii!- hangzik el egyszerre a két átok két különböző szájból. Az átkom célba talált, de sajnos az ellenfelé is. Pálcám ostorcsapást mért az ellenfél mellkasára, majd ahogy célba talált a lefegyverző bűbáj a Hikori-Főnixtoll fegyver kirepült a kezemből, egy szemétkupac kellős közepébe. Épphogy felfogtam mi történt a pálcámmal, már is oldalra rántottam reflexszerűen a testemet. Egy hosszú vörös fénycsóva haladt el a fejem mellett. Lassított felvételben éreztem magamat, ahogy a csóva elhalad mellettem, menetszelében szőke fürtjeim lebbennek és egyensúlyomat elvesztve a földön kötök ki, pontosan az ellenfél előtt. Végre! Nem is olyan unalmas ez az este! Gyerünk Tara! Használd ki a gyengeségét! Eme gondolatokkal a hátam mögött lendületből és minden erőmből bal öklömmel célba találtam… TÖKre pontos célzás volt.

Hupszika, ez a fajtaütés tényleg fájhat a férfinépnek. Az auor annyira odakapott és agonizált, hogy még a pálcáját is elejtette. Chö, látszik hogy nem volt még dolga hozzám hasonló boszival. Pálcájával az egyik szeméthalom felé böktem. –Invito pálca!- és a Hikori pálca már lebegett is felém. Most már két pálcát tartottam az elesett harcosra. –Crucio!- sipítottam azon a hangon, amit már csak a denevére hallanak. A következő események egy muglinak, aki a sikátoron kívül tartózkodott furcsán hathattak. Hatalmas férfiüvöltések és agonizálások, majd az egyik pillanatban a sikátort betölti egy furcsa zöld fény és egy szőkenő elégetten kijön kezében két fadarabbal és nem is törődve azzal, hogy látják-e a semmiben eltűnik.


        

KÉREK MINDEN STAFF TAGOT, HOGY A MULTIMAT TARTSÁK SZIGORÚ TITOKBAN! köszi, millió puszikah^^<3
Naplózva

Mrs. Norris
Maffiavezér
***


,, a T E J hatalom ,,

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2009. 10. 06. - 21:46:14 »
0

*Malfoy néz*
*a Sötét Nagyúr is néz*
Ugye tudod, hogy ezt egyeztetned kellett volna velük? Vigyorog

De mivel szétröhögtem magam ezen a CUKI előtörin, elfogadom a benne foglaltakat.
Lucius NAGYON REMÉLI, hogy a kis enyves kezedet nem rakod rá a személyes holmijaira. A Nagyúr meg azt reméli, hogy egy ilyen elmebeteg jó szolgálatot tesz majd neki a közeljövőben... Men?

Elfogadva!

de ha ilyen idegesítően cuki reagokat fogsz írni, megkruciózlak XD Mindegyik Halifali énemmel. Bibíí

Csókoltat
Draco & Lucius Malfoy, Lord Voldemort és Mr. Crasso
segédstafftag
Naplózva

A Dementor
Kalandmester
***


Csókkirály

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2011. 12. 22. - 12:24:30 »
+1


Tara Cornelia Swan
1977 - 1997


A bölcsőtől a koporsóig
Minden múlandó, illanó itt.
Ma még jövő, holnapra múlt,
A tarka lepke porba hullt.

Naplózva

______________________________________________

A rémálomból nincs ébredés, nem suttogja senki a sötétben,
hogy ne féljen, mert a veszély a képzelet játéka csupán.

______________________________________________
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2021. 03. 15. - 05:49:01
Az oldal 0.271 másodperc alatt készült el 32 lekéréssel.