+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Griffendél
| | | |-+  Florian le Fay
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] 2 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Florian le Fay  (Megtekintve 5111 alkalommal)

Florian le Fay
Griffendél
*


pocket full of trouble

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2019. 08. 19. - 08:23:06 »
+3





Ha ellobog majd ifju lángom
Ha majd zokogni sem tudok
S a sok, rommá verődött álmon
Dermedten összeroskadok,
Vajon a nyugvás tompa kínját
Érezni nem lesz oly nehéz?
Vagy vágyón fogom visszasírni
Az örök, kínos szenvedést?
Ha ellobog majd ifju lángom
S örök megnyugvás int felém,
Milyen szellem fog felkeresni
Testemnek porladó helyén?...
Az örök vágy lángszellemének
Árnya kisért majd engemet,
Mert, hogy vágy nélkül elhamvadjak,
Érzem, tudom, hogy nem lehet!

Kód:
[justify][color=#788B9C][font= Copperplate Gothic][size=12pt]Ki vagy nekem Te?[/size][/font][/color]
[font=georgia]Írd le bővebben![/justify]
Naplózva


Tania Niel
Eltávozott karakter
*****


Naprapörgő

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2019. 08. 20. - 12:59:56 »
+3

Látlak ám, le Fay.
Minden egyes alkalommal, amikor beillegeted magad a klubhelységbe, látlak, még ha csak egy futó pillanatra is. De a hangodat alig hallom, pedig úgy járja, elég hiperaktív gyerek vagy. Háztársak vagyunk, de nem beszéltünk még... Még a végén azt fogom hinni, hogy kerülsz.
Azt hiszem itt az ideje ezen változtatni, mit szólnál, ha elhívnálak egy bájcsevegésre?
Naplózva


Avery Cassen
Eltávozott karakter.
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2019. 10. 06. - 10:55:18 »
+1

Cukrossrác
Nem ismerlek még túlzottan, de azt hiszem, te tipikusan az a Griffendéles vagy, aki folyton bajba keveri magát. Emlékszel a gurkós esetre? Eléggé megijesztettél, mert fogalmam sincs, mit kell tenni egy sérült emberrel.
Mindenesetre jófej vagy, azt hiszem. Örülök neki, hogy melléd keveredtem az Elvarázsolt Kastélyos őrületnél... És tudod mit? Talán most megint én tartozok neked. Majd szólj, ha megint kirándulnál egyet a Gyengélkedőre, és épp nincs társaságod, oké? Csak ezúttal Madam Pomfrey ne szálljon ránk...
Naplózva


Sage Bolton
Tanár
*****


Rúnaismeret és Alkímia professzor

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2019. 12. 19. - 11:48:52 »
+2

Fura kölyök
Rajtad igazodjon ki az ember! Ebben a félévben eddig egyszer leadtad az órám, majd felvetted, aztán mikor megkérdeztem, mi az oka, csak hebegtél. Remélem most már nem gondolod meg magad, úgy látom van tehetséged a Rúnaismeretben. Jót tenne, ha maradnál. Miért ilyen furcsák a griffendélesek vajon?
Naplózva


Rayla Blake
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2020. 01. 19. - 10:33:40 »
+2

Emlékszel még rám?
Bizonyám, én vagyok a csaj, akinek kiverted a kezéből a palacsintát azon a vacsorán. Talán te észre sem vetted, amikor végigcsattogtál a sorok között azzal az irritáló, Griffendéles "én mindent megtehetek, még a vacsoráról is látványosan elkéshetek" fejeddel, de ne félj, én megjegyeztelek. Nem elég, hogy a falatnak befellegzett, mert a földre esett, de még valahogy a benne lévő puding engem és a mellettem ülőt is lecsapott. Szóval ki fogom deríteni a nevedet, és meg foglak keresni.
Készülj a bosszúra.
Naplózva


Reed Lancaster
Tanár
*****


Gyógynövénytan prof

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2020. 03. 17. - 08:54:53 »
+1

Kapja magát össze, le Fay!
Maga holdkóros? Vagy mégis mi baja van? Hol azt látom, hogy idétlenül lézen a folyosón, máskor meg direkt olyan helyzetbe keveredik, hogy a tanárának meg kelljen bűntetnie. Ráadásul a héten már kétszer kaptam el a folyosón úgy, hogy álmában kóvájog. Azt javaslom, hogy keresse fel Mr. Murphyt! Az ilyen viselkedés mögött komoly problémák húzódhatnak.
Naplózva


Jayce Hansel
Mardekár
*


idegenné válik a lélegzetvétel

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2020. 05. 05. - 17:00:15 »
+1

a haver
Nem is tudom mit mondjak, talán semmit sem kéne mondanom, mert akkor téged is elüldözlek mert csak sebeket vágok a szavakkal. De azért megpróbálom... Szóval azt akarom modani, hogy minden idegesítő Griffendéles tulajdonságod ellenére azt hiszem te lettél a legjobb barátom. Talán még verekednék is érted, ha bajba kerülsz, pedig azt nem tudok.
Naplózva


Teddy Jones
Eltávozott karakter
*****


VII. évfolyam

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2020. 06. 06. - 10:33:47 »
+2

Bekattantál, le Fay?!
Nem, nem imádom a kígyókat! És ha ezt még egyszer megkérdezed reggeli közben, komolyan mondom, nem sokáig lesz arcod! Hogy lehet valaki ennyire idegesítő? Nem akarok bolondokat verni, ne érts félre, de amit te csinálsz az már bicskanyitogató. Ráadásul ez a folytonos bámulás... Tetszem vagy mi bajod?
 
Naplózva


Sophie Flynn
Boszorkány
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #8 Dátum: 2020. 08. 14. - 11:04:57 »
+2

nem azért kergettelek, mert meg akartalak büntetniiii!!
Miért hitted ezt? Még el is estel futás közben, de előtte meg olyan furakat motyogtal, azt hittem megszallt valaki. Tudod a Roxfort fura hely. De attól hogy prefektus vagyok nem vagyok gonosz, gondoltam adok neked a muffinbol amit a konyhából caortam jarorozes közben.
Egyébként egészséges szektakrol motyogni ejszaka a sötétben? Nyugi csak Tarzannak meséltem el. Legközelebb meg ne szaladj el.
Naplózva


Jaimie Lockwood
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #9 Dátum: 2020. 08. 17. - 19:41:52 »
+1

Barátféle
Köszönöm, hogy segítettél megfejteni a rúnákat, nélküled lehet órákig ott ültem volna a levéltárban. Még mindig azt gondolom, hogy valami köze van a megfejtésnek hozzám - igen, a névnek, amit összeraktunk. Nem tudom, hogy lesz-e még esélyünk beszélni erről, de ezzel kapcsolatban csak benned bízom és remélem megérted, hogy nem szeretném, ha más tudna a levelekről. Azt hiszem, hogy ezzel jobban megnyíltam Neked, mint bárki másnak. Érdekes érzés, de talán nevezhetlek a barátomnak és bízhatom abban, hogy ez köztünk marad.
Naplózva


Jayce Hansel
Mardekár
*


idegenné válik a lélegzetvétel

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #10 Dátum: 2022. 04. 26. - 16:27:04 »
0

Egy régi barát
Nem szokásom bocsánatot kérni, de.. sajnálom. Sajnálom, hogy olyan szörnyű barátod voltam. Sajnálom, hogy nem figyeltem fel hamarabb arra mennyire nem voltál jó passzban. Sajnálom, hogy nem figyeltem rád eléggé. Remélem tényleg megbocsájtasz egy régi barátnak.
Sok fahéjas-almás pite van még a Konyhában. Hááát
Naplózva


Sophie Flynn
Boszorkány
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #11 Dátum: 2022. 05. 03. - 13:35:05 »
+1

Már megint miért futsz előlem?
Láttalak kilépni két ház közzül Roxmortsban, amikor éppen egy könyvet mentem keresni. Valami magas alak is lehetett veled, nem tudom, csak az árnyékát láttam, de ugye nem bántott? Ahogy rám néztél úgy elrohantál előlem, pedig csak integetni akartam neked. Kár, hogy most nem volt nálam muffin, mert nem tudtam utánad szaladni.
Naplózva


Sandy Bailey
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #12 Dátum: 2022. 05. 10. - 09:06:36 »
+1

Tudom, hogy te is hallottad a fura morgó hangokat
Láttalak, tudom, hogy hallottad, mert te is megijdtél a Smith prof. irodájából kiszűrődő hangokra. Szerinted mi lehetett? Nekem nagyon nem tetszett...Smith amúgy is képes megenni engem reggelire. Mindig olyan, mintha cipőtalpat enne, Van valami sötét tika?
Naplózva


Oliver Smith
Tanár
*****


Bájitaltan tanár

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #13 Dátum: 2022. 06. 17. - 10:17:32 »
+1

a professzora
Maga egy szemtelen, vakmerő, felelőtlen, kölyökképű! Csak a bajt keresi, sé mindig nálam köt ki, hát szándékosan csinálja ezt velem? Már így is túlságosan közel került hozzám. Meg kéne szakítani a kapcsolatot, de... maga is tudja.
Naplózva


Magnus D. Brown
Tanár
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #14 Dátum: 2022. 10. 12. - 17:41:11 »
+1

Professzora vagy mi
Magán tartom a szemem Le Fay vagy tudom is én, hogy írja. Hallottam a konyhai incidenséről, szerencséjük, hogy nem én értem oda hamarabb, ha rajtam múlt volna, mehettek volna Fúria fűzet díszíteni karácsonyra! Smith Professzor lát magában valamit, amit én még nem vettem észre, így én is adok magának még egy esélyt! Az órámon majd bizonyíthat!
Naplózva

Oldalak: [1] 2 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 10. 24. - 04:08:35
Az oldal 0.282 másodperc alatt készült el 42 lekéréssel.