+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Bűntársak
| | |-+  (N)JK
| | | |-+  Elfogadott (N)JK-k
| | | | |-+  Liam G. Avery
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Liam G. Avery  (Megtekintve 2444 alkalommal)

Liam G. Avery
(N)JK
*****


☤ Medimágus ☤

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2017. 03. 30. - 18:34:45 »
+1

LIAM GRIFFITH AVERY






így ejtsd a nevem || liám grifisz áveri
nem || férfi
kor || 21
vér || arany
foglalkozás || Mandragóra Gyógyítóképző Intézet és Ispotály hallgatója
oldal || semleges
funkció || Emily M. Dean életében van-volt-lesz jelentős szerepe  


A múlt
Tudom hogy nem kellene belefognom, de mégis érzem, hogy muszáj. Muszáj leírnom, mert ha nem, akkor megbolondulok. Tisztán emlékszem az érzésre, mikor apám megragadott erőnek erejével és pofon csapott. Olyan volt mint egy jeges fürdő az ereimnek, ugyanakkor olaj a bennem égő tűzre. Soha, soha se soha nem láttam annyira gyűlölettel telinek. Szeméből szikrákat hányt a megvetés és a lenézés. Valahol ott és akkor tudtam, soha nem lesz vele jó a viszonyom. Sőt, mi több, sosem tekintem igazán az apámnak.
-   MI AZ HOGY NEM VESZED EL A DEAN LÁNYT? HÁT NEM FOGOD FEL MENNYIRE FONTOS EZ A CSALÁDODNAK? ARANYVÉRŰ VAGY MERLIN SZAKÁLLÁRA!! VISELKEDJ IS VÉGRE ÚGY!!!!! EGY SENKIHÁZI LESZEL HA KITAGADLAK!!!! –
Ó igen, mennyire nem érdekelt. Se a Dean-lány, se a kitagadás. Persze anyám, mint az évek alatt mindig, most is színre lépett. A helyzet enyhült a feszültség megoldódni látszott. Az eljegyzés ugyan megesett, de az én akaratom mégiscsak teljesült. Nem kellett kényszerházasságba kerülnöm egy idegen csitrivel, aki, nos valljuk be, erőteljes feltűnési viszketegségbe szenved.
Szerencsémre Emily talált a Roxfortban kellő mennyiségű szórakozást ahhoz, hogy szüleim elvesség a vele kapcsolatos terveiket. Mert kérem hogy is képzelte hogy nem szűzen megy férjhez aranyvérű létére? És ami a legrosszabb, hogy volt képes összefeküdni egy félvér senkivel?
Persze én megértem. És nem ítélem el ezért. De tény, nekem ez így baromi jól jött. Pont az egyik legdurvább szemeszter végére sikerült leráznom a házasság utolsó gondolatát is, így szabadságban lubickolva tudtam nekiállni a Patológia vizsgámnak.
A gyógyítóképzőbe annak idején az elsők közt kerültem be. Persze remek RAVASZ eredménnyekkel. Talán ez nem meglepő, hisz a Roxfortban hollóhátasként az iskola legjobb tanulói közt voltam, noha sosem kaptam meg az iskolaelső címet. Ez persze roppantul bökte is a csőrömet.
A szép idők véget értek, mikor elkezdődött Tudjukki hatalmi játéka. Apám ugyan próbált halálfalóként a háborúba engem is bevonni, de anyám, szerencsémre mint mindig, ezt is sikeresen megvétózta. Egyetlen fiúkként mindig sikerült hatnia apám lelkére. Plusz az egyetem kellő indok volt ezen felül is. Gondtalannak volt mondható az életem, a belső feszültségek ellenére is, egész addig, míg apám meg nem halt a Roxforti ostromba. Nem mintha különösebben jó lett volna a viszonyunk, de elnézni anyám síró tekintetét minden alkalommal… Kegyetlen időszak volt ez, és azt hiszem még most sem sikerült túllépnünk. Ettől függetlenül muszáj volt újra nekikezdeni az újabb szemeszternek és valljuk be, nem túl lekesen vágtam neki. Nehéz volt őt magára hagyni. De miután minden rosszban van valami jó, az egyetem legalább leköt és eltereli a gondolataim.




Jellem
Makacs vagyok, eszméletlenül. Büszke, hogy aranyvérű de sosem kérkedtem vele. Lelkiismeretes és relatív bagyon is tarpraesettnek vallom magam. Szeretem a vicces szituációkat, de nem vagyok kárörvendő. Inkább felkarolom a gyengébbeket hogy segítsek nekik. Ezért is akarok gyógyító lenni. Imádok tanulni, és elmélyülni dolgokba,  van hogy napokig bele tudom ásni magam egy témába. Ugyanakkor szeretem a spontanitást, és gyűlölöm a röghöz kötöttséget. Nem tűröm meg magam körül a nem haladó szellemű embereket, így sokakat kerülök. Alapvetően vicces társaságnak mondanak, de persze alapjáraton nehezen nyitok idegenek felé. Ha valakivel bizalmas viszonyba kerülök, elvárom a teljes lojalitást, melyet mindig minden körülmények közt én magam is megadok.



Külsőségek
szemszín || zöldeskék, inkább kék
hajszín || szőkésbarna
kinézet || sportos, magas, izmos, jóvágású. A lányok előszeretettel összesúgnak előtte vagy mögötte az egyetemen, de ez neki sokszor fel se tűnik.


Kapcsolatok
Emily M. Dean : Tulajdonképpen teljes mértékben semleges. Legalábbis részemről. Ex-mennyasszonynak mondanám, de igazából az eljegyzés, mint olyan csak jelképes volt. Egyszer találoztunk. Igen, jól látod, nem vettem gyűrűt… -.- Szóval különösebben semmit nem tudok írni. Meg nem is akarok.

Azt beszélik…
Hogy meleg vagyok. Pedig ez nem igaz, csak nem döntök meg minden utamba akadó nőt a külsőm ellenére.


Egyéb
avialany || Liam Hemsworth


Gyűlölöm, ha valaki, bárki, a második nevemen szólít.
Naplózva


Emily M. Dean
Adminisztrátor
***


■ leendő medimágus ■ ex-mardekáros

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2017. 03. 30. - 18:46:07 »
+1


Hello, Griffith  Liam! Hááát

♦ ♦ ♦

Mondhatnám, hogy örülök, hogy látlak, de... Hááát Vigyorog

♦ ♦ ♦

Természetesen szuperjó lett, így az adatlapot ezennel...


!

Kellemes játékokat, ugorj majd be hozzám Hááát
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 07. 30. - 13:01:30
Az oldal 0.269 másodperc alatt készült el 30 lekéréssel.